Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Черкаська та Івано-франківська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5169
Черкаська та Івано-франківська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракції «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Черкащина: 3,5 млн грн

Депутати Черкаської обласної ради зібралися на позачергову сесію. Реагуючи на виклики сьогодення, народні обранці одностайно підтримали спрямування на підтримку місцевого батальйону тероборони 3,5 млн грн. Загалом за відповідне рішення віддало свої голоси 49 депутатів.

За словами голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, в області створено окрему бригаду тероборони, до якої входить 5 батальйонів територіальної оборони в районах та в Черкасах.

«Нині визначено та облаштовано місця розміщення тероборони. У кожного батальйону є свої локації перебування. На сьогодні військові частини територіальної оборони за штатом мирного часу укомплектовані особовим складом на 70,4 %, за штатом воєнного часу − на 100 % з урахуванням приписного особового складу», − повідомив Олександр Скічко й зазначив, що гроші, які виділено на тероборону − це вільні залишки від перевиконання бюджету.

Голова фракції «Слуга Народу» в Черкаській обласній раді Анатолій Яріш подякував колегам за консолідованість та наголосив, що обласна рада продемонструвала єдність і результативність.

«Депутати зробили важливий крок для посилення нашої обороноздатності, виділивши 3,5 млн грн на підтримку територіальної оборони. Наша фракція підтримує ініціативи нашого Президента, нашої дипломатії. Ми закликаємо колег, жителів області вірити у свою країну, у свою армію, владу та брати відповідальність на місцях і допомагати бригадам тероборони», – сказав він.

Прикарпаття: 5 млн грн

Прикарпаття отримає додаткове фінансування на загальну суму 5 мільйонів гривень для потреб забезпечення мобілізаційної готовності, оборонної роботи та патріотичного виховання молоді. Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні на засіданні позачергової сесії обласної ради.

Збільшення фінансування передбачено в рамках двох регіональних цільових програм:

· Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в області на 2018-2025 роки – загалом на суму 3,5 мільйона гривень;

· Регіональна цільова програма надання шефської допомоги військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, військово-патріотичного виховання молоді на 2021-2025 роки – загалом на 1,5 мільйона гривень.

Метою внесення таких змін є підтримка військових частин та підрозділів Сил територіальної оборони, які наразі формуються на Прикарпатті.

«Депутати одноголосно підтримали рішення додаткового фінансування потреб ТрО. Ми об’єднуємося заради України», – зазначає голова фракції «Слуга Народу» Івано-Франківської обласної ради Надія Левконович.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy