Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Через загрозу життю кілька голів громад Херсонщини працюють дистанційно - Юрій Соболевський

  • 539
Через загрозу життю кілька голів громад Херсонщини працюють дистанційно - Юрій Соболевський

Через тиск окупантів та реальну загрозу життю декілька голів громад Херсонщини виїхали з області, але продовжують керувати дистанційно. Про це розповів голова Херсонської обласної партійної організації “Слуга Народу” Юрій Соболевський.

“В окремих громадах окупанти змістили законних керівників, позбавивши їх можливості виконувати свою роботу. В інших тиск на мерів дійшов до тієї межі, коли подальше їхнє перебування у своїх громадах стало реальною загрозою їхньому життю та здоров’ю. У таких випадках єдиний варіант – це вимушено покинути громаду і продовжувати допомагати людям”, – пояснив Соболевський.

Він наголосив, що жоден з виїхавших не зрадив свою громаду та не покинув її напризволяще. Вони щодня дистанційно у телефонному режимі продовжують розв’язувати проблеми життєдіяльності своїх громад.

“Зв’язок є, усі керівники комунальних підприємств орієнтовані на законну владу й виконують розпорядження голів громад. Завдяки цьому є можливість організовувати необхідну роботу людей. Особисто вдячний кожному з наших голів, хто не зрадив Україну, не зрадив своїх мешканців. Впевнений, кожен із вас ще багато зробить для своїх громад і нашої області! Залишаємося на зв’язку та працюємо далі! Все буде Україна!” – запевнив очільник обласної парторганізації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy