Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Через «поправковий спам» цього тижня пропонуємо розглядати важливі закони на позачергових засіданнях – Олександр Корнієнко

  • 5184
Через «поправковий спам» цього тижня пропонуємо розглядати важливі закони на позачергових засіданнях – Олександр Корнієнко

Через блокування земельних законопроєктів за допомогою «поправкового спаму» «Слуга Народу» пропонуватиме цього тижня розглянути важливі для держави закони на позачергових засіданнях. Про це на погоджувальній раді заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Це і економічні питання. Питання змін до бюджету, де за рахунок перевищення податкових надходжень є потенціал збільшити видатки на медицину, культуру, боротьбу з COVID-19 і вакцинацію. Також – на інфраструктурні проєкти, які дозволяють збільшувати робочі місця і є драйвером економіки, про що було доведено в кінці минулого року відповідними дослідженнями», – сказав він.

Олександр Корнієнко додав, що «Слуга Народу» запропонує розглянути законопроєкт №4555 про підвищення пенсій для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«Ми пропонуємо цього тижня на одній з позачергових сесій розглянути законопроєкт 4555. Він буде збільшувати пенсійне забезпечення ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Там досить непогані цифри – близько 500 млн грн в цьому році та більше 1 млрд грн за два наступних роки, – кожен рік», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy