Депутати від партії «Cлуга Народу» в мажоритарних округах

Павліш
Павло
Васильович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 10 грудня 1979 року в с. Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області. Закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», а також Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». Старший викладач в Херсонському державному аграрному університеті. Директор юридичної фірми.

..детальніше

Вагнєр
Вікторія
Олександрівна
Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Народилась 21 травня 1981 року в с. Георгіївка, Семипалатинська область, Республіка Казахстан. Закінчила Херсонське базове медичне училище за фахом фельдшер-акушер. Закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Комунального закладу «Міська клінічна лікарня ім. О. С. Лучанського». Здобуває освіту в Херсонському національному технічному університеті на факультеті «Публічне управління та адміністрування». Головний лікар у комунальному закладі «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради.

..детальніше

Іванов
Володимир
Ілліч
Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 14 липня 1982 року в Херсоні. Здобув вищу освіту у Херсонському державному аграрному університеті за спеціальністю – «Інженер-будівельник». Директор з виробництва на аграрному підприємстві.


Ковальов
Олексій
Іванович
Голова підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політикиастефа

Народився 19 січня 1989 року у  м. Гола Пристань, Херсонська область. Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство». Засновник та директор аграрного підприємства.