Депутати від партії «Cлуга Народу» в мажоритарних округах

Вінницька

Пашковський
Максим
Ігорович
Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 24 березня 1983 року у Вінниці. Закінчив юридичний факультет Національного університету «Києво-Могилянська академія». Підприємець.  Засновник соціального проекту «Юридична клініка «Швидка юридична допомога».

..детальніше

Драбовський
Анатолій
Григорович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

Народився 1 серпня 1958 року у Вінниці. Закінчив Київський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Економіка торгівлі». Ректор Вінницького кооперативного інституту. Віце-президент Вінницької обласної федерації важкої атлетики.

..детальніше

Борзова
Ірина
Наумівна
Голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

Народилася 28 серпня 1982 року у Вінниці. Закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер-економіст». Підприємець. Голова й засновниця Благодійного фонду Ірини Борзової та ГО «Всеукраїнське об'єднання Розвиток. Розвиток».

..детальніше

Волинська

Рубльов
Вячеслав
Володимирович
Голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 25 лютого 1979 року в  Луцьку. Навчався у Костопільському медичному училищі. Потім – у Волинському державному університеті імені Лесі Українки та Інституті підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості, де здобув кваліфікацію «Менеджер-економіст». Радник голови Волинської обласної ради.

..детальніше

Дніпропетровська

Кисилевський
Дмитро
Давидович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народився 23 квітня 1983 року у Києві. Закінчив Національний технічний  університет України «КПІ», спеціальність «Адміністративний менеджмент», британську програму Chartered Institute of Public Relations і Українську школу політичних студій. Директор з корпоративних відносин української промислової компанії. Очолював волонтерський штаб компанії з допомоги працівникам, мобілізованим до лав Збройних сил України.

..детальніше

Бужанський
Максим
Аркадійович
Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо укладання Угоди між Міністерством фінансів України та Спеціальним комітетом кредиторів з реструктуризації зовнішнього боргу у 2015 році

Народився 24 листопада 1974 року у Дніпропетровську (Дніпро).  Закінчив Дніпропетровський державний інститут інженерів залізничного транспорту за спеціалізацією «Інженер-містобудівник». Менеджер, блогер.


Нестеренко
Кирило
Олександрович
Голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Народився 8 лютого 1993 року в Сумах. Закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Спортивний менеджмент», а також Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Право». Директор з розвитку та SMM на приватному підприємстві.

..детальніше

Медяник
В’ячеслав
Анатолійович
Голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 3 серпня 1987 року у Сніжному Донецької області. Закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх  справ України, факультет «Правознавство». Кандидат політичних наук. Підприємець. Координатор юридичного напряму в Штабі національного захисту Дніпропетровської області.

..детальніше

Мисягiн
Юрiй
Михайлович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народився  21 березня 1974 року у Дніпропетровську (Дніпро). Закінчив Комунальний заклад освіти «Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 31». Підприємець. Волонтер. Депутат Дніпропетровської обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради у справах ветеранів, інвалідів та дітей війни. Нагороджений медалями та відзнаками за захист вітчизни і волонтерство, зокрема орденом «Лицарський хрест добровольця» Всеукраїнського союзу ветеранів АТО, почесною відзнакою «Хрест 54-ї ОМБР», нагрудним знаком «Волонтер» 25-й батальйон «Київська Русь», пам’ятним нагрудним знаком «92-га окрема механізована бригада».

..детальніше

Демченко
Сергій
Олексійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 13 березня 1976 року у Дніпропетровську (Дніпро). Закінчив Дніпропетровський державний університет ім. Олеся Гончара за спеціальністю «Правознавство». Підприємець.  Член Всеукраїнської громадської організації «Спілка адвокатів України». Член Дніпропетровської обласної колегії адвокатів.

..детальніше

Лічман
Ганна
Василівна
Голова підкомітету з питань регуляторної політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народилася 31 січня 1978 року в Одесі. Закінчила Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Журналістика». Начальник управління з корпоративних комунікацій у торговельній корпорації. Директор благодійної організації на підприємстві.


Захарченко
Володимир
Васильович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 27 січня 1971 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Юрист». Директор із безпеки на заводі з виробництва машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва.


Криворучкіна
Олена
Володимирівна
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Народилася 18 жовтня 1971 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Біологія» з додатковою спеціальністю «Хімія», Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Кандидат геологічних наук зі спеціальності «Економічна геологія».  Доцент кафедри економіки та підприємництва у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

..детальніше

Корявченков
Юрій
Валерійович
Голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 26 листопада 1974 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Криворізький технічний  університет за спеціальністю «Електропривод і автоматизація промислових установок та технологічних комплексів», а також Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Актор у ТОВ «Квартал 95». Підприємець.

..детальніше

Чорний
Дмитро
Сергійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 14 жовтня 1989 року у Жовтих Водах Дніпропетровської області. Закінчив Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» за спеціальністю «Будівництво», кваліфікація  –  інженер-будівельник. Підприємець. Член правління ГО «Агенція сталого розвитку Жовті Води».

..детальніше

Герман
Денис
Вадимович
Голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 8 вересня 1981 року у Дніпропетровську (Дніпро). Закінчив Національну металургійну академію України за спеціальностями «Теплоенергетика», «Облік і аудит». Також закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент підприємств» та Києво-Могилянську бізнес-школу. Підприємець.

..детальніше

Каптєлов
Роман
Володимирович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 16 березня 1980 року в селі Знам’янівка Синельниківського району Дніпропетровської області. Закінчив Російський державний соціальний університет за спеціальністю «Політологія». Підприємець.


Бородін
Владислав
Валерійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 18 червня 1971 року у Шостці Сумської області. Закінчив  приватний вищий навчальний заклад «Дніпровський гуманітарний університет» за спеціальністю «Правознавство». Навчається у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Член Громадської організації «Всеукраїнська організація «Гідність і Воля».

..детальніше

Северин
Сергій
Сергійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 20 червня 1980 року в смт Покровське Дніпропетровської області. Закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Правознавство», Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Заступник голови Дніпропетровської обласної ради з виконавчого апарату – начальник управління економіки, бюджету та фінансів.

..детальніше

Трухін
Олександр
Миколайович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 10 листопада 1986 року в Кам’янському Дніпропетровської області. Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Економіка підприємства». Голова наглядової ради компанії з оптової торгівлі хімічними продуктами.


Житомирська

Герасименко
Ігор
Леонідович
Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Житомирянин, закінчив Одеський інститут Сухопутних військ за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів». Командир 5-ї батальйонної тактичної групи 81-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військб, командир аеромобільного батальйону 95 окремої аеромобільної бригади, Герой України.

..детальніше

Кицак
Богдан
Вікторович
Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народився у м. Бердичів, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Історія», кандидат історичних наук, викладач у Бердичівському педагогічному коледжі.


Костюк
Дмитро
Сергійович
Голова підкомітету з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився у м. Новоград-Волинський, здобув освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на історичному факультеті. Журналіст на телеканалі «Еспресо».

..детальніше

Грищенко
Тетяна
Миколаївна
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народилась у м. Малин, закінчила Малинський лісотехнічний коледж за спеціальністю «Бухгалтер». Член громадської освітньої організації «Свічадо».

..детальніше

Кузьміних
Сергій
Володимирович
Голова підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Житомирянин, закінчив Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова за спеціальністю «Інженер-системотехнік». Підприємець та голова Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних».


Закарпатська

Лаба
Михайло
Михайлович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 29 жовтня 1975 року в селі Тур’я Поляна Перечинського району Закарпатської області. Закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Голова Невицької сільської ради Ужгородського району. Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України».

..детальніше

Запорізька

Касай
Геннадій
Олександрович
Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народився 28 листопада 1972 року в Запоріжжі. Закінчив Запорізький державний машинобудівний інститут за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини та обладнання», а потім – Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фізичне виховання». Генеральний директор Палацу Спорту «Юність».

..детальніше

Соха
Роман
Васильович
Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Народився 18 жовтня 1975 року в Запоріжжі. Закінчив Запорізьку державну інженерну академію, пізніше – Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фінанси». Працював на керівних посадах у фінансових установах.

..детальніше

Шевченко
Євгеній
Володимирович
Голова підкомітету з питань промислової політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народився 4 травня 1972 року в Мелітополі Запорізької області. Здобув кваліфікацію юриста в Інституті права ім. В. Сташиса. Підприємець.

..детальніше

Штепа
Сергій
Сергійович
Голова підкомітету електронного врядування Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Народився 30 квітня 1990 року в Запоріжжі. Закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Працював позаштатним кореспондентом і фотографом у декількох друкованих виданнях.

..детальніше

Яцик
Юлія
Григорівна
Голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народилася 14 серпня 1979 року в м. Василівка Васильківського району Запорізької області. Здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки та господарського і корпоративного права у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, а також кваліфікацію спеціаліста з кримінального права у Запорізькому юридичному інституті МВС України. Керуюча адвокатським бюро.

..детальніше

Мельник
Павло
Вікторович
Голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу та співпраці з Євратомом Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Народився 26 червня 1984 року в Запоріжжі. Навчався на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету та здобув кваліфікацію магістра філології, перекладача. Пізніше отримав другу вищу освіту та здобув кваліфікацію викладача університетів та інших закладів вищої оствіти. PR-директор Благодійного фонду «Алкоголь СТОП». Нагороджений грамотами Запорізької міської ради за активну громадську діяльність.

 

..детальніше

Нікітіна
Марина
Вікторівна
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народилася 16 квітня 1986 року в Гуляйполі Запорізької області. Закінчила класичний приватний університет за спеціальністю правознавство. Юрист.

..детальніше

Івано-Франківська

Фріс
Ігор
Павлович
Голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції, органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 29 вересня 1973 року в місті Івано-Франківськ. Отримав диплом Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Приватний нотаріус. Тривалий час був постійним представником України в Європейській комісії нотаріату Міжнародного союзу нотаріату.

..детальніше

Прощук
Едуард
Петрович
Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Народився 19 лютого 1982 року в місті Калуш Івано-Франківської області. Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Фінанси». Навчався у міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) – пройшов курс мін –МВА (Master of Business Administration). Заступник голови правління Споживспілки Івано-Франківської області.

..детальніше

Матусевич
Олександр
Борисович
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 20 березня 1974 року в селі Старий Мізунь Долинського району  Івано-Франківської області. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Інженер лісового господарства». Директор державного підприємства «Вигодське лісове господарство».

..детальніше

Андрійович
Зіновій
Мирославович
Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Народився у місті Надвірна Івано-Франківської області. Отримав освіту в Прикарпатському державному університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю «Викладач образотворчого мистецтва, креслення і художньої праці». З 2006 року міський голова Надвірної.


Тимофійчук
Володимир
Ярославович
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 17 лютого 1986 року в с Попельники Снятинського району Івано-Франківської області. Отримав диплом Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Облік і аудит». Приватний підприємець.


Київська

Дунда
Олег
Андрійович
Голова підкомітету з питань будівництва та проектування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 6 березня 1980 року у Дніпропетровську (Дніпро). Закінчив Державний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів металургійного комплексу (м. Дніпро) за спеціальністю «Фінанси». Директор будівельної компанії.

..детальніше

Колюх
Валерій
Вікторович
Голова підкомітету з питань науки та інновацій Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Народився 18 квітня 1973 року в селі Медвин Богуславського району Київської області. Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Політологія» та аспірантуру на кафедрі політичних наук. Також здобув освіту у Київському університеті права НАН України за спеціальністю «Правознавство». Доктор політичних наук. Професор кафедри політичних наук Київського національного університету імені Т. Шевченка.

..детальніше

Дубінський
Олександр
Анатолійович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народився18 квітня 1981 року у Києві. Закінчив Київський політехнічний інститут, приладобудівний факультет («Інженер-електрик»), а також Національний університет харчових технологій («Бухгалтерський облік, фінанси та аудит»). Ведучий і продюсер програм телеканалу «1+1», блогер.

..детальніше

Горобець
Олександр
Сергійович
Голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Народився 15 лютого 1978 року в місті Біла Церква Київської області. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси», Національну академію державного управління при Президентові України. Доктор філософії в галузі держуправління. Заступник директора у будівельній компанії.

..детальніше

Василевська-Смаглюк
Ольга
Михайлівна
Голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народилася 23 червня 1985 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області. Закінчила Київський міжнародний університет за фахом «Журналістика», а також Національну академію статистики, обліку та аудиту, спеціалізація «Бухгалтерський облік». З 2019 року навчається в аспірантурі цієї академії. Спеціальний кореспондент, журналіст-розслідувач каналу «1+1».

..детальніше

Галушко
Микола
Леонідович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 5 грудня 1979 року. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство» та Інститут вищої кваліфікації при Київському торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Економіка». Директор охоронної компанії.

..детальніше

Бунін
Сергій
Валерійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 3 травня 1971 року у Києві. Закінчив Український транспортний університет за спеціальністю «Інженер-механік» і Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». Директор торговельного підприємства.

..детальніше

Кіровоградська

Дануца
Олександр
Анатолійович
Голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 29 січня 1980 року в місті Мала Виска Кіровоградської області. Закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю  «Менеджмент організацій». Медіаменеджер. Генеральний директор ТОВ «Прайм-Тайм». Президент Благодійного фонду підтримки незалежної преси. Керівник Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

..детальніше

Мурдій
Ігор
Юрійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 8 серпня 1982 року у Кропивницькому. Закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «Інженер з підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних, землерийних машин та обладнання», а також Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Будівництво доріг та аеродромів». Працює директором у компаніях, що спеціалізуються на дорожніх ремонтно-будівельних роботах.

..детальніше

Кузбит
Юрій
Михайлович
Голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 29 березня 1977 року в Івано-Франківську. Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Адвокат. Директор адвокатської компанії. Працював на керівних посадах у державних і комерційних компаніях.

..детальніше

Воронько
Олег
Євгенович
Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народився 15 травня 1974 року у Світловодську Кіровоградської області. Закінчив Вищу школу управління охороною праці в Катовіце (Польща) (University of Occupational Safety Management in Katowice, WSZOP) за спеціальністю «Управління проектами» та факультет менеджменту Національної металургійної академії України. Випускник Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, факультет технології високомолекулярних сполук. Підприємець. Займається реалізацією проектів в ІТ-сфері.

..детальніше

Луганська

Кузнєцов
Олексій
Олександрович
Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб
Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Народився 2 грудня 1979 року в Сєвєродонецьку Луганської області. Закінчив Східноукраїнський національний університет імені В. Даля, факультет «Економіка та підприємництво». Кандидат економічних наук. Підприємець.

..детальніше

Львівська

Саламаха
Орест
Ігорович
Голова підкомітету з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 25 березня 1991 року  у Львові. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент – логістика», а  також Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю «Правознавство». Заступник директора з будівництва.

..детальніше

Камельчук
Юрій
Олександрович
Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Народився 12 лютого 1980 року у Львові. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім.
І. Франка. Бізнес-тренер, коуч з розвитку.

..детальніше

Миколаївська

Пасічний
Олександр
Станіславович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 3 листопада 1972 року в Миколаєві. Закінчив Український державний морський технічний університет за спеціальністю «Інженер-механік». Приватний підприємець. Активно займається благодійною та волонтерською діяльністю. Голова Федерації футболу Миколаївської області.

..детальніше

Гайду
Олександр
Васильович
Голова підкомітету з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 28 січня 1976 року в Одесі. Закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Менеджмент та підприємництво» та Одеський національний університет ім. І. І. Мечнікова за спеціальністю «Правознавство». Виконавчий директор промислового підприємства.

..детальніше

Копитін
Ігор
Володимирович
Голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народився 12 лютого 1981 року в місті Легниця Республіки Польща. Закінчив Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова за спеціальністю «Правознавство». Керівник міжнародного бізнесу з торгівлі автозапчастинами для дизельних авто.

..детальніше

Негулевський
Ігор
Петрович
Голова підкомітету з питань автомобільного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 6 грудня 1983 року в місті Вознесенськ Миколаївської області. Закінчив приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» за спеціальністю «Фінанси». Директор промислового підприємства.

..детальніше

Чорноморов
Артем
Олегович
Голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 10 березня 1988 року в місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Закінчив Київський національний авіаційний університет за спеціальністю «Менеджер з логістики». Підприємець у галузі навчання працівників агрокомпаній.

..детальніше

Дирдін
Максим
Євгенович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 11 жовтня 1982 року в місті Первомайськ Миколаївської області. Закінчив Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Адвокат, головний радник генерального директора акціонерного товариства. Займається волонтерською роботою з допомоги воїнам ООС.

..детальніше

Одеська

Дмитрук
Артем
Геннадійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 28 червня 1993 року у Козятині Вінницької області. Закінчив юридичний коледж  Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство». Підприємець. Керівник спортивного клубу.


Колєв
Олег
Вікторович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 9 травня 1973 року у с. Сухолужжя Білгород-Дністровського району Одеської області. Закінчив історичний факультет Ізмаїльського державного педагогічного інституту. Директор ПП «Редакція газети «Придунайські Вісті». Раніше працював вчителем історії і журналістом регіональних медіа.

..детальніше

Леонов
Олексій
Олександрович
Голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народився 26 лютого 1983 року в Одесі. Закінчив Одеське вище професійне училище морського та туристичного сервісу за спеціальністю «Кухар судновий». Ресторатор. Меценат. Є співвласником мережі ресторанів «PIZZA&GRILL» і ресторану «SLOW PIGGY». Займався організацією різноманітних благодійних заходів для дитячих будинків, спортивно-масових заходів, фестивалів, турнірів, змагань.

..детальніше

Горенюк
Олександр
Олександрович
Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 8 серпня 1991 року в Одесі. Закінчив факультет міжнародного права Київського Національного університету ім. Т. Шевченка. Керівник Всеукраїнської  ГО «Бюро антикорупційних розслідувань». Обіймає посаду голови правління благодійної організації «Благодійне товариство «Діти майбутнього». Підприємець.

..детальніше

Чернявський
Степан
Миколайович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 4 травня 1973 року у смт. Іванівка Одеської області. Закінчив Одеську Національну харчову академію за спеціальністю «Інженер механік». Підприємець. Засновник компанії з оптової торгівлі м’ясом і м’ясними продуктами.


Васильковський
Ігор
Ігорович
Голова підкомітету з питань морського транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 31 березня 1985 року в Одесі. Закінчив Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та юридичний факультет Національного університету «Одеська юридична академія». Також здобув кваліфікацію менеджера зовнішньоекономічної діяльності у «Херсонському економічно-правовому інституті». Член наглядової ради ТОВ «ПСГ «Камбіо-Інвест».

..детальніше

Колебошин
Сергій
Валерійович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Народився 22 листопада 1977 року в Одесі. Закінчив Одеський національний університет ім. І. Мечникова за спеціальністю «Фізика». Тривалий час був директором Овідіопольського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».


Ткаченко
Олександр
Михайлович
Голова підкомітету з питань правового регулювання та аналізу діяльності спеціальних органів у сфері запобігання і протидії корупції Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Народився 15 червня 1984 року у місті Конгаз (Молдова). Закінчив юридичний факультет Одеської Національної юридичної академії. Адвокат. Працював юрисконсультом і керівником комерційних і юридичних компаній.


Полтавська

Нальотов
Дмитро
Олександрович
Голова підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

Народився 28 квітня 1985 року у Полтаві. Закінчив Полтавський Національний педагогічний університет ім. В. Короленка за спеціальністю  «Практичний психолог, соціальний педагог».  Підприємець та директор мережі атракцій для активного відпочинку.


Боблях
Андрій
Ростиславович
Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

Народився 5 березня 1985 року в селі Кармелава Вільнюського повіту, Литва. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Прикладна математика». Підприємець.


Ляшенко
Анастасія
Олексіївна
Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народилась 7 листопада 1986 року в селі Тернівщина Лубенського району Полтавської області. Закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В. Короленка за спеціальністю «Українська мова та література». Підприємець. Засновник, головний редактор суспільно-політичного часопису громадських об’єднань Полтавщини. Голова громадської організації «Об`єднання «Наша спільна справа».

..детальніше

Касай
Костянтин
Іванович
Голова підкомітету з питань тимчасово окупованих територій України Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Народився 27 вересня 1979 року в смт Козельщина Козельщинського району, Полтавської області. Закінчив Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «автомобільні дороги та аеродроми». Директор дорожно-будівельної компанії ТОВ «Полтавабудсервіс плюс». Заступник голови ради асоціації «Дорожники Полтавщини».

..детальніше

Мовчан
Олексій
Васильович
Голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народився 12 лютого 1994 року у місті Кременчук Полтавської області. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Фінанси та кредит», Український католицький університет за спеціальністю «Державне управління», а також – Київську школу економіки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Заступник начальника відділу управління проектами та програмами Державного підприємства «ProZorro.Продажі». Учасник ГО «Клуб молодих реформаторів». Півфіналіст конкурсу з відкритих даних «Open Data Challenge» та учасник проекту «Нові Лідери» на ICTV.

..детальніше

Березін
Максим
Юрійович
Голова підкомітету з соціальних питань у сферах національної безпеки і оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народився 9 травня 1984 року у Вінниці. Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».  Директор комунального підприємства «Муніципальна варта» Кременчуцької міської ради Полтавської області. Заступник з міжнародних відносин керівника Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій. Учасник бойових дій в АТО в складі  ЗСУ. Учасник Іловайських подій.

..детальніше

Рівненська

Ковальчук
Олександр
Володимирович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народився 5 лютого 1974 року в місті Новоград-Волинський Житомирської області. Закінчив коледж Каяхога (Клівленд, США)  за спеціальністю «Іноземні мови та соціальна сфера», навчально-практичний курс в галузі сільського господарства «MAST International Program» в Університеті Міннесоти (Міннеаполіс, США), а також – Львівську комерційну академію за спеціальністю «Економіка та фінанси». Голова правління, співзасновник ГО «Платформа взаємодій «ПРОСТІР».

..детальніше

Аліксійчук
Олександр
Васильович
Голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 6 березня 1981 року в селі Буща Здолбунівського району Рівненської області. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання», Інститут післядипломної освіти НУВГіП за спеціальністю «Економіка підприємства», а також – Національну академію управління при Президентові України за спеціальністю «Парламентаризм у публічному управлінні». Підприємець. Засновник та учасник Громадської організації «ДРУГ», що активно підтримує учасників АТО.

..детальніше

Литвиненко
Сергій
Анатолійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 15 лютого 1968 року в Полтаві. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель фізичного виховання»,  Ужгородський національний університет за  спеціальністю «Юрист правознавства», а також – Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Харчові технології». Директор підприємства. Нагороджений численними грамотами та подяками, зокрема – Знаком Профспілки працівників АПК України «За розвиток соціального партнерства».

..детальніше

Сумська

Рябуха
Тетяна
Василівна
Голова підкомітету у справах сім'ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

Народилася 31 грудня 1984 року у м. Суми. Закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання та виховання». З 2018 року навчається за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Вчитель початкових класів у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка та директор оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд».

..детальніше

Васильєв
Ігор
Сергійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Народився 25 серпня 1984 року у Полтаві. Закінчив Українську академію банківської справи за спеціальністю «Банківська справа» і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Державна служба». Підприємець. Спеціаліст з ІТ-технологій. Працював на керівних посадах у фінансових установах.

..детальніше

Гузенко
Максим
Васильович
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 8 червня 1981 року у м. Суми. Закінчив Сумський аграрний університет за спеціальністю «Агрономія». Голова фермерського господарства. Працює директором ТОВ «Агрохім-Партнер». Керівник Відокремленого підрозділу Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація дистриб’юторів насіння та засобів захисту рослин у Сумській області».

..детальніше

Задорожній
Микола
Миколайович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 5 грудня 1984 року у с. Новоюлівка Софіївського району Дніпропетровської області. Закінчив Криворізький державний педагогічний університет. За фахом  – вчитель фізики та інформатики. Менеджер зі збуту і постачання. Займався викладацькою діяльністю.


Тернопільська

Богданець
Андрій
Володимирович
Голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Народився 13 липня 1983 року у смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області. Закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Комп’ютерні технології». Заступник генерального директора на агропідприємстві. Учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності, учасник АТО.

..детальніше

Василів
Ігор
Володимирович
Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 16 листопада 1979 року у Тернополі. Закінчив Тернопільський технічний університет ім. Пулюя за спеціальністю «Інженер-електрик». Підприємець. Учасник Революції Гідності. Співзасновник першого волонтерського логістичного Центру допомоги бійцям АТО у Тернополі. Громадський діяч. Співзасновник ГО «Інформаційне агентство «Терміново».   

..детальніше

Гевко
Володимир
Леонідович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 20 серпня 1975 року в смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області. Закінчив аспірантуру Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя кафедри менеджменту у виробничій сфері. Кандидат економічних наук. Доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері ТДТУ ім. І. Пулюя,  з 2017 року навчається у докторантурі. Директор навчально-консалтингової компанії. Голова Регіональної Ради підприємців при Тернопільській обласній державній адміністрації. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

..детальніше

Харківська

Мезенцева
Марія
Сергіївна
Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Народилася 10 грудня 1989 року в Харкові. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за спеціальностями «Міжнародні економічні відносини» та «Референт-перекладач з англійської мови». Навчалася у Кентському університеті (Великобританія), здобула ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини та міжнародне право». Проходила стажування в Європейському Парламенті, Парламентській Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Приватний підприємець, волонтерка.

..детальніше

Куницький
Олександр
Олегович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 25 серпня 1983 року в Запоріжжі. Навчався в Центрі професійної технічної освіти № 6 міста Запоріжжя, спеціальність «Кухар-кондитер». Приватний підприємець. Керівник громадської організації «Чистий Харків». Блогер


Одарченко
Андрій
Миколайович
Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Народився 2 листопада 1978 року в Харкові. Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність» та Харківський державний університет харчування та торгівлі за спеціальністю «Економіка підприємства». Доктор технічних наук. Професор. Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ХДУХТ.

..детальніше

Кінзбурська
Вікторія
Олександрівна
Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Народилася 23 жовтня 1980 року в Харкові. Закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. У 2008 році отримала свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю. Завідувач сектору правової роботи Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області.

..детальніше

Здебський
Юрій
Вікторович
Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народився 24 грудня 1972 року в селі Любар Житомирської області. Закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю «Математичне забезпечення автоматизованих систем управління». Здобув кваліфікацію офіцера управління оперативно-тактичного рівня в Національній академії прикордонних військ України імені Б. Хмельницького. Полковник, ветеран військової служби.

..детальніше

Бакумов
Олександр
Сергійович
Голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Народився 25 квітня 1989 року в Харкові. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Також здобув освіту за спеціальностями «Фінанси» та «Історія» в Харківському національному університет імені В. Каразіна. Кандидат юридичних наук, доцент. Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ. Член Ради Харківської обласної організації Союзу юристів України.

..детальніше

Пивоваров
Євген
Павлович
Голова підкомітету з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Народився 4 листопада 1978 року в Харкові. Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю «Технологія харчування». Доктор технічних наук, професор кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки.

..детальніше

Любота
Дмитро
Валерійович
Голова підкомітету з питань економічного, секторального співробітництва та поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Народився 9 січня 1981 року в Харкові. Здобув освіту в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за спеціальністю «Менеджер-економіст». Директор будівельного підприємства.


Літвінов
Олександр
Миколайович
Голова підкомітету з питань житлової політики та житлового господарства Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 21 січня 1972 року в місті Балаклія Харківської області. Закінчив Харківський інженерно-педагогічний інститут за спеціальністю «Технологія та обладнання зварювального виробництва» та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Голова Балаклійської районної ради.

..детальніше

Красов
Олексій
Ігорович
Голова підкомітету з питань протидій корупції у сфері екології та природокористування Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Народився 13 листопада 1987 року в Харкові. Має три дипломи про вищу освіту та військове звання Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальностями «Програмна інженерія» та «Економічна кібернетика»,  Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба (має звання молодшого лейтенанта) та Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право». Директор компанії, яка працює в галузі управління нерухомим майном.

..детальніше

Микиша
Дмитро
Сергійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 4 вересня 1985 року в місті Мерефа Харківської області. Закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень та управління на транспорті». З 2017 року є студентом Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради.

..детальніше

Херсонська

Павліш
Павло
Васильович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 10 грудня 1979 року в с. Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області. Закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», а також Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». Старший викладач в Херсонському державному аграрному університеті. Директор юридичної фірми.

..детальніше

Вагнєр
Вікторія
Олександрівна
Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Народилась 21 травня 1981 року в с. Георгіївка, Семипалатинська область, Республіка Казахстан. Закінчила Херсонське базове медичне училище за фахом фельдшер-акушер. Закінчила Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Комунального закладу «Міська клінічна лікарня ім. О. С. Лучанського». Здобуває освіту в Херсонському національному технічному університеті на факультеті «Публічне управління та адміністрування». Головний лікар у комунальному закладі «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради.

..детальніше

Іванов
Володимир
Ілліч
Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 14 липня 1982 року в Херсоні. Здобув вищу освіту у Херсонському державному аграрному університеті за спеціальністю – «Інженер-будівельник». Директор з виробництва на аграрному підприємстві.


Ковальов
Олексій
Іванович
Голова підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політикиастефа

Народився 19 січня 1989 року у  м. Гола Пристань, Херсонська область. Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство». Засновник та директор аграрного підприємства.


Хмельницька

Стефанчук
Микола
Олексійович
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 4 травня 1981 року в Хмельницькому. Закінчив юридичний факультет у Хмельницькому інституті регіонального управління та права, Хмельницький національний університет за спеціальністю «Соціальна педагогіка», Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Державна служба». Працює начальником юридичного відділу Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності». Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України». Засновник та голова Громадської організації «Європейський науково-дослідний інститут права».

..детальніше

Копанчук
Олена
Євгенівна
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народилася 1 листопада 1978 року у Львові. Закінчила економічний факультет  у Подільському державному аграрно-технічному університеті та юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Магістр державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Адвокат. Керівник адвокатського об’єднання.

..детальніше

Жмеренецький
Олексій
Сергійович
Голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Народився 28 жовтня 1986 року в м. Ухта, Республіка Комі (Росія). Закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Електронне урядування». Спеціалізується на впровадженні інноваційних технологій. Працює заступником голови правління благодійної організації «Благодійний фонд «КОЛО». Раніше був заступником директора державного підприємства «Національний проект «Чисте місто» з питань запровадження індустріальних парків в Україні.

..детальніше

Марчук
Ігор
Петрович
Голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народився 17 лютого 1969 року в Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера-економіста. Працював на керівних посадах у комерційних компаніях.

..детальніше

Черкаська

Шпак
Любов
Олександрівна
Голова підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народилася 19 липня 1980 року в Києві. Закінчила Черкаський державний технологічний університет. Ректор у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.


Арсенюк
Олег
Олексійович
Голова підкомітету з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Народився 21 серпня 1986 року в Черкасах. Закінчив Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Економіка підприємства». Комерційний директор підприємства. Активіст ГО «Асоціація інтелектуальних видів спорту України», ГО «Спортивний клуб «Вулкан», ГО «Суспільна реформа».

..детальніше

Стріхарський
Андрій
Петрович
Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 4 серпня 1981 року у місті Олександрія Кіровоградської області. Закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Директор лізингової компанії.


Скічко
Олександр
Олександрович
Голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 28 квітня 1991 року у Черкасах. Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Міжнародна економіка». Засновник продакшн-компанії Stream Production. Ведучий програми «Зірковий шлях» на ТРК «Україна». Співпрацює із благодійними фондами «Обираємо майбутнє разом», «Таблеточки», «Квітна», «ManusDei».

..детальніше

Нагорняк
Сергій
Володимирович
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Народився 13 травня 1982 року в смт Попільня Попільнянського району Житомирської області. Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Економіка підприємства». Підприємець, директор підприємства з роздрібної торгівлі.


Чернівецька

Лис
Олена
Георгіївна
Голова підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Народилася 15 червня 1971 року в селі Бродок в Білорусі. Отримала спеціальність «Вчитель початкових класів, практичний психолог» у Чернівецькому національному університеті. Вчитель початкових класів НУШ у Чернівецькій гімназії №2 Чернівецької міської ради, СШ І ст. №35.

..детальніше

Заремський
Максим
Валентинович
Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народився 26 вересня 1991 року в Могильові в Білорусі. Навчався в Буковинському університеті, а також у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Право». Начальник відділу планування, оперативного чергування, зв'язку та оповіщення Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. Громадський діяч — засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю.

..детальніше

Мазурашу
Георгій
Георгійович
Голова підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

Народився 17 квітня 1971 року в селі Круп’янське Глибоцького району Чернівецької області. Закінчив Чернівецький механіко-технологічний технікум, потім Чернівецький національний університет за спеціальністю «Державна служба». З 2014 до 2018 року був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», журналіст.

..детальніше

Божик
Валерій
Іванович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 27 березня 1971 року в селі Кадубівці Заставнівського району Чернівецької області. Закінчив Чернівецький національний університет за спеціальністю «Правознавство». Адвокат. Має великий досвід роботи на керівних виборних посадах в органах адвокатського самоврядування.

..детальніше

Чернігівська

Семінський
Олег
Валерійович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Народився 20 грудня 1973 року в Білій Церкві Київської області. Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу за спеціальністю «Гірничий інженер з видобування нафти та газу». Директор будівельного підприємства.

..детальніше

Зуєв
Максим
Сергійович
Голова підкомітету з питань поштового зв'язку Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 14 квітня 1982 року в  Кустанаї, Казахстан. Підприємець у сфері рекламно-інформаційних послуг.

..детальніше

Зуб
Валерій
Олексійович
Голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Народився 4 березня 1970 року у Варві Чернігівської області. Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут. Генеральний директор КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології». Член правління асоціації онкологів України.

..детальніше

Київ

Юрченко
Олександр
Миколайович
Голова підкомітету з питань поводження з побутовими відходами Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Народився 23 липня 1988 року у Києві. Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Інститут післядипломної освіти за спеціальністю «Правознавство», а також Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет інженерних технологій, кафедра дизайну. Громадський активіст.

..детальніше

Перебийніс
Максим
Вікторович
Голова підкомітету з питань охорони здоров'я Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Народився 11 грудня 1974 року у Києві. Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа», а також інтернатуру в Національному медичному університеті ім. О. Богомольця за спеціальністю «Анестезіологія та реанімація». Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії медичного центру «Борис», лікар-анестезіолог, за сумісництвом – асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету  ім. О. Богомольця.

..детальніше

Дубнов
Артем
Васильович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Народився 30 серпня 1988 року у Києві. Закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. О. Богомольця за спеціальністю «Cтоматологія» та інтернатуру із загальної стоматології на базі Національної академії післядипломної освіти лікарів ім.
П. Шупика. Також закінчив юридичний факультет Університету економіки та права «КРОК» за спеціальністю «Господарське право». Лікар-стоматолог-хірург у ТОВ «Клініка Дубнової «СтоматологіЯ». Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація імплантологів України».

..детальніше

Швець
Сергій
Федорович
Секретар Комітету, голова підкомітету з питань захисту прав та свобод журналістів і працівників засобів масової інформації Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

Народився 13 червня 1976 року у Черкасах. Закінчив Національний Університет «Києво-Могилянська академія» за фахом «Культурологія». Спеціальний кореспондент та ведучий у ТОВ ТРК «Студія 1+1».


Яременко
Богдан
Васильович
Член Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Народився 25 вересня 1971 року у Києві. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Філолог, викладач української мови та літератури». Дипломат. Голова правління благодійного фонду «Майдан закордонних справ». Обіймав посаду генерального консула України у Стамбулі та постійного представника України при Організації Чорноморського економічного співробітництва. У 2014 році звільнений з державної служби за власним бажанням.

..детальніше

Забуранна
Леся
Валентинівна
Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народилася 22 серпня 1981 року у Києві. Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства». Доктор економічних наук. Професор кафедри менеджменту імені професора Й. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України. Член Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Експерт науково-експертної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

..детальніше

Безугла
Мар’яна
Володимирівна
Заступник голови Комітету, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Народилася 17 травня 1988 року у Києві. Закінчила Національний медичний університет ім. О. Богомольця, перший медичний факультет, «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Внутрішні хвороби». Також закінчила Українську військово-медичну академію за спеціалізацією «Загальна практика – сімейна медицина», Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США «Охорона здоров’я та маргіналізовані популяції» та має спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я». Керівник програми «Реформа системи медичного забезпечення Збройних Сил України».

..детальніше

Гурін
Дмитро
Олександрович
Голова підкомітету з питань місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народився 24 березня 1982 року у Хмельницькому. Закінчив Приазовський державний технічний університет. Підприємець. Громадський діяч, займається проектами у сфері архітектури та містопланування.


Тищенко
Микола
Миколайович
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

Народився 17 травня 1972 року у Києві. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут (тепер – Київський національний університет будівництва і архітектури) за спеціальністю «Інженер-механік». Генеральний директор ТОВ «ВКФ «РИМІД», співзасновник ТОВ «Компанія «Конкорд». Телеведучий. Громадський діяч. Ресторатор.

..детальніше

Бондар
Ганна
Вячеславівна
Голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Народилася 23 лютого 1975 року у Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури за спеціальністю «Мистецтвознавець», а також Київський національний університет будівництва і архітектури і Національний університет «Львівська Політехніка» за спеціальністю «Архітектор».  Генеральний директор директорату технічного регулювання у будівництві Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Громадська діячка. Заслужений архітектор України. Декілька років займається проектами розвитку Подільського району.

..детальніше

Пуртова
Анна
Анатоліївна
Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Народилася 15 квітня 1982 року у Дніпропетровську (Дніпро). Закінчила Дніпровський національний університет, юридичний факультет та факультет міжнародної економіки. Займалася підприємницькою діяльністю за напрямком інформаційних технологій та діджитал. Розробляє концепцію електронної освіти.

..детальніше

Грищук
Роман
Павлович
Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Народився 27 серпня 1989 року у Києві. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Медичні прилади і системи». Приватний підприємець. Художній керівник студії «Мамахохотала».  Номінант премії TOP 30 UNTIL 30 від KyivPost (2018 р.) Увійшов до списку «Топ 30 українців до 30, які досягли успіху в своїх сферах діяльності» за версією журналу Forbes.

..детальніше

Буймістер
Людмила
Анатоліївна
Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

Народилися 5 листопада 1985 року у Москві (Росія). Закінчила МДІМВ за спеціальністю «Міжнародне публічне право» та Лондонську бізнес-школу за спеціальністю «Корпоративні фінанси: Оцінка бізнесу, ризик, реструктуризація». Директор та голова наглядової ради Гданської суднобудівної верфі (Польща). З квітня 2018 року займається консультаціями у сфері альтернативної енергетики та сталого розвитку.

..детальніше