Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Буковинський медуніверситет приймає переселенців та надає їм необхідну допомогу

  • 432
Буковинський медуніверситет приймає переселенців та надає їм необхідну допомогу

Університет приймає у гуртожитках внутрішньо переміщених осіб та надає їм необхідну допомогу, забезпечує харчуванням. 

Навчання у Буковинському державному університеті відбувається дистанційно. Заклад пропонує всім охочим студентам, які через військові дії не можуть навчатися у своєму закладі освіти, приєднатися до навчального процесу в БДМУ. А гуртожитки приймають переселенців.

В навчальному закладі на високому рівні організували надання консультативної психологічної допомоги постраждалим від російської військової агресії. Це, зокрема, участь у проєкті «Лікар-онлайн», підтримка ініціативи «АПВШУ та ДРУЗІ» («Психологічна підтримка студентів» Асоціації психологів вищої школи України), консультативна допомога на платформі ipso-care.com та співпраця з Данським Червоним Хрестом. 

Народні депутатки України від «Слуги Народу» Юлія Гришина, Олена Лис та Тетяна Скрипка обговорили з в.о. ректора Буковинського державного медичного університету Оксаною Андрієць проблемні питання організації навчального процесу, завершення навчального року та вступної кампанії. 

Також вони подякували колективу медичного університету за підтримку, організацію та надання допомоги нашим громадянам, які через військові дії вимушені були покинути свої домівки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy