Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Буковинський осередок партії «Слуга Народу» очолив Віталій Другановський

  • 2191
Буковинський осередок партії «Слуга Народу» очолив Віталій Другановський

Чернівецьку обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив 46-річний Віталій Другановський – український політичний діяч, майор з 10-річним досвідом роботи у Податковій міліції України.

Чернівецьку обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив 46-річний Віталій Другановський – український політичний діяч, майор з 10-річним досвідом роботи у Податковій міліції України. У 2019 році він став представником Зе!команди в Чернівецькій області.

Рішення про призначення Другановського керівником Чернівецької парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

«Щиро вдячний партії за довіру. Разом із командою однодумців я готовий відродити чесну та порядну владу Чернівецької області. Місто Чернівці та вся Буковина мають стати для України прикладом європейського устрою. Спільними зусиллями – до перемоги!» – зазначає Віталій Другановський.

Членами ради ЧернівецькоЇ обласної організації стали Валерій Другановський, Роман Марченко та Олена Лис.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Чернівецької, відбулися конференції у ще восьми обласних партійних осередках партії «Слуга Народу». Були призначені керівники обласних організацій у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy