Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Будуємо країну рівних можливостей: Зе!Жінки розпочинають тур Україною

  • 8200
Будуємо країну рівних можливостей: Зе!Жінки розпочинають тур Україною

Команда «Зе!Жінки» розпочинає низку робочих візитів в різні куточки України, щоб руйнувати гендерні стереотипи, говорити про політику рівності, а також будувати ефективну комунікацію з міською владою.

11 жовтня національна лідерка руху Марина Бардіна і менторка Миколаївської області Олена Мошенець разом з місцевими лідерками Тетяною Домбровською та Вікторією Бальцер відвідали перше місто – Миколаїв, де зустрілися з міським головою Олександром Сєнкевичем.

На зустрічі обговорили реалізацію програми першої леді щодо харчування дітей в загальноосвітніх закладах міста.

«Я вважаю, що кожна історія успіху є відносною. Хочу сказати, що для мене ключовий момент — результат роботи. Зі свого боку я докладаю усіх зусиль для того, щоб програми, якими опікується перша леді, були реалізовані. В них є неабиякий потенціал, конструктив та вимогливість до роботи», – зазначила Марина Бардіна.

Водночас Тетяна Домбровська зауважила, що разом із колегою по фракції Олександром Розумним неодноразово інспектувала навчальні заклади, щоб зрозуміти, чому діти не хочуть харчуватися у шкільних їдальнях.

«Ми на власні очі переконалися, що найчастіше дітям пропонується неякісна їжа. Знаємо, що перша леді займається у тому числі й питанням якісного харчування у школах. Плануємо впроваджувати цю ініціативу і у Миколаїві», — розказала вона.

Також депутат міської ради Юрій Степанець презентував проєкт інклюзивного простору на березі річки, який став би ще одним кроком до розвитку безбар’єрності в Україні.

Менторка Миколаївської області Олена Мошенець зауважила, що Зе!Жінки налаштовані на ефективну співпрацю: «Ми повинні вибудувати ефективну комунікацію з міською владою. Переконана, що разом зможемо реалізувати не один суспільно важливий проєкт».

Окрім того, Марина Бардіна та Олена Мошенець зустрілися із молоддю міста, аби поговорити про становлення політики гендерної рівності за часи незалежної України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy