Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Будапешт-2» і санкції проти Росії – Дмитро Наталуха про вихід із міжнародної кризи

  • 5538
«Будапешт-2» і санкції проти Росії – Дмитро Наталуха про вихід із міжнародної кризи

Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Дмитро Наталуха запропонував розпочати публічну дискусію про створення нової колективної угоди під назвою «Будапешт-2». Ця угода може допомогти Україні вийти з міжнародної кризи, відновити територіальну цілісність і передбачає низку санкцій проти Росії. Про це голова економічного комітету написав у статті для видання «Дзеркало тижня».

«Ідея дуже проста, – пише Дмитро Наталуха. – Це нова колективна угода, відкрита до підписання, яка: а) містить нове зобов’язання країн-учасниць відновити контроль України над тимчасово окупованими Росією територіями Криму та Донбасу; і б) до моменту його повного відновлення запровадити щодо Росії пакет санкцій».

Серед санкцій, про які говорить Дмитро Наталуха: обмеження торгівлі, арешт майна публічних осіб, скасування віз і заборона в’їзду, зупинка реалізації міжнародних проєктів у державах-порушницях тощо.

Дмитро Наталуха також пропонує у своїй статті створити Депозитарій конфіскованих активів – організацію, яка тимчасово розпоряджалася б арештованими коштами й активами, із центром у Києві.

«І засік би час до тріумфальної демократизації Росії, яку ми з 1991 року чекаємо у великій сім’ї цивілізованих народів, для яких демократія, верховенство права й добросусідство – не пустий звук», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy