Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бучанська громада на Київщині активно вирішує проблему нестачі місць у школах і дитсадках

  • 5535
Бучанська громада на Київщині активно вирішує проблему нестачі місць у школах і дитсадках

У Бучанській громаді на Київщині триває активна реконструкція та будівництво садочків і шкіл. Через швидкі темпи зростання кількості жителів у громаді виник дефіцит місць у навчальних закладах. Зараз місцева та центральна влади спільно вирішують цю проблему.

Наразі у громаді триває будівництво 2-х дитячих садочків, 4-х шкіл, спортивного комплексу та футбольного поля при загальноосвітніх школах. Народні депутати від «Слуги Народу» відвідали громаду та ознайомилися з перебігом робіт.

«Ми проїхали майже всю територію громади та побачили, що саме тепер, після місцевих виборів, тут будуються дороги, садочки, амбулаторії, ЦНАПи. Робиться все для того, щоб громадяни могли отримати послуги тут і зараз, щоб їм було максимально комфортно жити. Зокрема ми побували на будівництві дитячого садочка в селищі Синяк, яке приєдналося до Бучанської громади. Це повністю спростовує маніпуляції скептиків, що децентралізація нібито твориться тільки для центральних садиб, а маленькі села не отримують нічого», – наголосив Віталій Безгін.

У рамках президентської програми «Велике будівництво» триває реконструкція школи №1 у Бучі. Добудовуються нові корпуси, передбачено територіальний поділ школи на функціональні зони: навчальну, навчально-виробничу, навчально-дослідну, фізкультурно-спортивну, зону відпочинку та господарську. До ремонту школа могла прийняти до 500 дітей, класи були переповненими, а навчання тривало у дві зміни. Після реконструкції тут навчатимуться в одну зміну 1500 дітей. Таким чином розвантажаться й інші школи у місті.

«Не проходить і року, щоб у нашій громаді не вводилися в експлуатацію об’єкти дошкільної освіти, школи, садочки. Минулого року споруджена гімназія, зараз ви бачите будівництво школи №1. У всіх 14-ти населених пунктах громади освітня інфраструктура потребує пильної уваги та підтримки. Тому що останні об’єкти будувалися ще в 80-х роках минулого століття. Саме програма Президента «Велике будівництво» дала черговий поштовх у розвитку цих населених пунктів», – розповідає Анатолій Федорук, Бучанський міський голова, представник партії «Слуга Народу».

Торік у місті відкрилася Бучанська українська гімназія, збудована в рамках програми «Велике будівництво». Заклад оснащений новітньою технікою, інтерактивними екранами, системами для вивчення іноземних мов, засобами протипожежної безпеки, інклюзивними елементами, енергозберігаючими сонячними панелями.

За словами народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк, обраної від цього округу, гімназія є взірцевим закладом, одним із найкращих на Київщині.

«Коли я обиралася народним депутатом і зустрічалася з виборцями, вони казали: наші діти вчаться у дві зміни, у них в коридорах облаштовані класи, тому що Буча розвивається настільки швидко і стрімко, що не вистачає місць у школах і дитсадочках. Основною проблемою була відсутність освітнього простору. Зараз, під патронатом Президента, спільно з головою громади, народними депутатами, урядом, губернатором ми виправляємо ситуацію. Бучанський район – один із показових, тут зміни відбуваються справді шаленими темпами», – розповіла Ольга Василевська-Смаглюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy