Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Британські благодійники допоможуть зберегти національні парки України

  • 55
Британські благодійники допоможуть зберегти національні парки України

Попри широкомасштабну війну приватна британська компанія протягом двох років допомагатиме 9 українським національним природним паркам та природному заповіднику «Древлянський». Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Юлія Овчинникова.

«Молоді хлопці, які завершили Оксфордський університет за напрямком збереження біорізноманіття і попередньо служили в Британських Збройних Силах не змогли бути осторонь подій, що відбуваються в Україні і з перших місяців повномасштабного вторгнення російського агресора задумалися чим можуть допомогти Україні», – пояснила парламентарка.

За її словами, британці відвідали парки та заповідники України, сформували пакет необхідної допомоги і донесли цю інформацію до меценатів, які опікуються природоохоронними територіями у різних куточках світу.

«В рамках цієї ініціативи компанія Tellus Conservation та БО «Фонд природи України» вже забезпечили цільові установи природно-заповідного фонду генераторами, передали 7 автомобілів, обладнання для проведення природоохоронних заходів», – розповіла Овчинникова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy