Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бойкот, заборона роспропаганди, ембарго на торгівлю нафтою та газом – Міністр культури закликав світ відреагувати на Бучанську трагедію

  • 743
Бойкот, заборона роспропаганди, ембарго на торгівлю нафтою та газом – Міністр культури закликав світ відреагувати на Бучанську трагедію

Міністр культури Олександр Ткаченко закликав демократичні країни у відповідь на геноцид, влаштований росією в Бучі, бойкотувати все, що пов’язане з країною-територистом, заборонити трансляції російських пропагандистських каналів, припинити торгівлю нафтою та газом, будь-яку співпрацю з РФ, гроші від якої йдуть на вбивства українців. Також він закликає нарешті закрити небо над Україною, максимально швидко розслідувати злочини в міжнародному трибуналі.

«Дегуманізуючи українців, росіяни дегуманізували і себе. Тому в Бучанській трагедії є політична відповідальність тих, хто обирав та підтримує цю владу. На кожному з них тепер тавро нелюдів. На кожному, хто останні 22 роки підтримував дії вбивці, на кожному «лібералі», хто закликав співпрацювати зі злочинною владою. Це ви – виростили цього монстра, сучасного диявола і служите йому. Світ не пробачить вам геноциду українського народу», – наголосив міністр.

Олександр Ткаченко також впевнений, що російська пропаганда протягом багатьох років готувала підґрунтя для масових вбивств українців.

«Це результат багаторічного марафону ненависті від російських пропагандистів. Маргарита Симоньян, Володимир Соловйов, Ольга Скабеєва, Попов, Толстой, Бабаян, Куликов, Міхєєв, Красовський та інші роками розлюднювали українців по телевізору. Вони вкладали в голови російському суспільству, що в Україні живе народ-нацист, який має бути «денацифікований» – тобто знищений», – зазначив очільник Мінкульту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy