Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Боротьба з рейдерством і «віджимом» бізнесу: Верховна Рада заборонила АРМА продавати майно до вироку суду

  • 5740
Боротьба з рейдерством і «віджимом» бізнесу: Верховна Рада заборонила АРМА продавати майно до вироку суду

Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5141 щодо реформи Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

За словами ініціаторки законопроєкту, заступниці голови Комітету з питань антикорупційної політики Галини Янченко, нині АРМА перетворилася на інструмент «легального рейдерства», адже може продати чуже майно без рішення суду, інколи – навіть до завершення слідства. Поки власник майна бореться в суді за своє захищене Конституцією право власності та доводить, що придбав майно законно, АРМА встигає його продати, пояснює депутатка.

Проте законопроєкт змінить ситуацію. Він передбачає заборону продажу активів агентством до вироку суду, уточнює процедуру зберігання та управління майном, яку сьогодні АРМА трактує на власний розсуд. Крім того, він дозволяє власникам активів самостійно подати належно завірене рішення суду щодо скасування арешту для повернення майна законним власникам.

«Сподіваюсь, що після прийняття законопроєкту в цілому, такі факти як рейдерство та свавілля з боку АРМА зникне як явище. А цей державний орган почне виконувати функцію, для якої він створювався – розпоряджатися майном корупціонерів. І більше не наважиться чіпати легальний бізнес та пересічних громадян», – наголосила Галина Янченко.

Вона також зазначила, що законопроєкт підтримують не лише адвокатські об’єднання та суддівський корпус, а й більшість інвестиційної спільноти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy