Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Боєць та активний член команди – Олександр Корнієнко про Олену Шуляк

  • 9075
Боєць та активний член команди – Олександр Корнієнко про Олену Шуляк

Олена Шуляк – це боєць та активний член команди. Про це під час партійного з’їзду заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, який склав з себе повноваження голови політичної партії «Слуга Народу».

«Вона – одна з найактивніших членів нашої команди. Без перебільшення, Олена – боєць, відданий справі Президента, його курсу на побудову сучасної України. Вона досвідчений управлінець. І вона вже політик, якому вдалося домогтися ухвалення низки важливих реформ та ініціатив», – засвідчив Корнієнко.

Перший віцеспікер зазначив, що до виборів залишилося два неповних роки, й час готуватися до боротьби за голоси виборців.

«В цій боротьбі у нас дуже багато противників. Це й пандемія. І російська агресія. Це й стара політика, яка має гроші та інші ресурси, щоб протистояти нам, блокувати наші ініціативи, знецінювати наші досягнення. Боротьба буде запеклою. Але ми маємо перемогти з гідністю. І ключова роль тут буде відведена саме партійній організації», – констатував Корнієнко.

На його думку, Олена Шуляк здатна очолити партію та працювати на результат.

«Ми входимо у другу половину терміну, що відведений нам мандатом українського народу для кардинальних змін в країні. Для нас всіх це означає – нові виклики. Вони вимагають нових підходів, нової якості роботи, нових людей. Партія також має оновитися. З точки зору кадрів. З точки зору внутрішніх процедур», – сказав Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy