Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Близько 90% документообігу в парламенті відбувається в електронній формі – Павло Фролов

  • 8477
Близько 90% документообігу в парламенті відбувається в електронній формі – Павло Фролов

Зміни до регламенту ВРУ та законодавства про комітети дозволили парламенту перевести майже всю роботу у цифровий формат.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань регламенту ВРУ Павло Фролов під час інтерактивної панельної дискусії «Парламент ДІЄ: цифрове майбутнє та інновації в роботі Верховної Ради України» від програми USAID «РАДА: наступне покоління».

«Український парламент вже зробив величезний крок до переведення роботи у цифровий формат – нині близько 90% процесів та документообігу відбувається в електронній формі», – сказав депутат.

За його словами, враховуючи складну ситуацію на зовнішніх кордонах України, потрібно мати гарантовану дієздатність парламенту на випадок будь-якого розвитку подій. Зокрема й можливість дистанційної роботи завдяки цифровізації.

«Вважаю пленарне засідання Верховної Ради онлайн цілком можливим. Голосування та робота у гібридному форматі давно відбувається і у національних парламентах світу, і у міжнародних організаціях, зокрема в парламентських асамблеях Ради Європи, ОБСЄ», – навів приклад Фролов.

Він наголосив, що умовою такого формату роботи є суспільна довіра до результатів голосування, багатофакторний захист та забезпечення персонального голосування депутатів. Тож одними з ключових завдань на майбутнє стануть модернізація системи голосування Рада-3 та посилення кібербезпеки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy