15 вер

476

15 вер

Конференція Київської міської організації політичної партії «Слуга Народу»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Київська Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 20 вересня 2020 року, о 11.00 в Конгресно-виставковому центрі "Парковий», за адресою: Паркова дорога, 16a, місто Київ відбудеться  конференція з метою висування кандидатів в депутати Київської міської ради, кандидата на посаду Київського міського голови на чергових виборах Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Київської міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Конференції подати заявку до Київської міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected].

У заявці слід вказати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номерами: (067)8248467

Допуск журналістів на Конференцію Київської міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Переглянули: 476

15 вересня 2020

Похожий материал:

Михайло Радуцький про доступні ліки та захист медиків

19 вер

371

Руслан Стефанчук про всеукраїнські та місцеві референдуми

15 вер

1K

Конференція Криворізької міської організації політичної партії «Слуга Народу»

14 вер

156