Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бюджетний комітет парламенту виконав структурні маяки МВФ – Роксолана Підласа

  • 196
Бюджетний комітет парламенту виконав структурні маяки МВФ – Роксолана Підласа

Парламент успішно працює над виконанням вимог Міжнародного валютного фонду в рамках чотирирічної програми доступу до фінансування України. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

Голова профільного комітету зазначила, що місія МВФ готується до чергового перегляду програми з Україною, оцінює економічну ситуацію та результати виконання структурних маяків, які ми зобов’язувались виконати до кінця лютого 2024 року.

«В цій чотирирічній програмі Бюджетний комітет за підтримки та активної участі усього парламенту успішно виконав 5 структурних маяків МВФ, які стосуються бюджетної політики та державного бюджету», – зазначила Підласа за результатами зустрічі з керівництвом місії Міжнародного валютного фонду в Києві.

Вона додала, що наразі з представниками МВФ українська сторона обговорює ризики для економіки та бюджету. Зокрема йдеться про зростаюче фінансування військової кампанії, та необхідність залучення міжнародної допомоги.

Підласа зауважила, що цьогоріч потреба в міжнародному фінансуванні складає $37 млрд, а додаткова потреба на закупівлю та ремонт військової техніки – понад 400 млрд грн.

«З місією МВФ обмінялися думками щодо позитивних і негативних ефектів різних джерел залучення додаткового внутрішнього ресурсу. Я звернула увагу на те, що додатковий ресурс можна залучити й від скорочення непріоритетних капітальних видатків. І хоча це буде несуттєва сума в масштабах нашої потреби, але це полегшить тиск на платників податків», – підсумувала голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy