Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бюджет на освіту збільшився на 18 млрд грн – Юлія Гришина

  • 8984
Бюджет на освіту збільшився на 18 млрд грн – Юлія Гришина

У 2022 році бюджет на освіту складе 172 млрд грн, це на 18 млрд грн більше, ніж цьогоріч. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

«Ми продовжуємо велику реформу освіти «Нова українська школа» і залишаємо на неї рекордну субвенцію – 1,6 млрд грн. Також ми продовжуємо вибудовувати опорні школи і передбачаємо субвенцію на них 1 млрд грн. І вперше за чотири роки значно підвищений розмір стипендій, на це закладено понад 5 млрд грн», – сказала Гришина.

За її словами, вперше у бюджеті на освіту з’явилися дві нові субвенції – на протипожежну безпеку та на закупівлю харчоблоків для шкіл.

«Ми бачили, скільки трагічних випадків сталося за останні роки у зв’язку з застарілими пожежними системами. Враховуючи важливість цього питання, вперше передбачена окрема субвенція на закупівлю систем протипожежної безпеки. Друга нова субвенція – на придбання школами нових харчоблоків. Неможливо готувати якісну здорову їжу на застарілому обладнанні. Харчоблоки – коштовна річ, але без неї ми не запровадимо нові норми харчування», – пояснила депутатка.

Також вона додала, що з наступного року у сфері освіти виростуть зарплати.

«У 2021 році нам вдалося підвищити зарплати на 29%, з наступного року підвищення буде на 8,5%. Ми розуміємо, що нам потрібно суттєво підняти зарплати і вчителям, і медикам. Але медики сьогодні знаходяться на першій лінії боротьби з коронавірусом, тому з наступного року буде значне підвищення зарплати саме їм. Втім у 2023 році зарплати підвищать і вчителям», – запевнила Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy