Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бюджет Києва на 2024: пріоритет - допомога ЗСУ, безпека та укриття для населення

  • 341
Бюджет Києва на 2024: пріоритет - допомога ЗСУ, безпека та укриття для населення

Кияни мають жити у безпечному та загальнодоступному місті. Саме на цих аспектах мають бути зосереджені бюджетні видатки Києва на 2024 рік.

На цьому наголосив Голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради, депутат Київради від «Слуги Народу» Андрій Вітренко.

Він повідомив, що до головного кошторису столиці на наступний рік внесли 1059 правок, зараз документ на доопрацюванні у департаментах фінансів та економіки.

«У кошторис треба вносити зміни, бо зараз він схожий на бюджет процвітаючого тилового міста, а не столиці воюючої країни. Акцент має бути зміщений з парків та доріг, на дрони та допомогу армії», – переконаний Андрій Вітренко.

По-перше, це допомога ЗСУ, по-друге – безпека та укриття для 100 % населення, по-третє – доступність міста та наявність пандусів, понижень і необхідної транспортної інфраструктури.

«Зараз же 2,5 млрд хотіли витратити на парки та сквери і лише 13,4 млн на програму «Захисник Києва». Під час перегляду бюджету тривають палкі дискусії, але Київрада має ухвалити документ уже 14 грудня під час бюджетної сесії, якщо цього не відбудеться, то ми проголосуємо за документ до 31 грудня», – зазначив депутат Київради від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy