Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бюджет, деолігархізація, аграрні кредити: Олександр Корнієнко про головні законопроєкти тижня

  • 4976
Бюджет, деолігархізація, аграрні кредити: Олександр Корнієнко про головні законопроєкти тижня

Цього пленарного тижня Верховна Рада планує внести пропозиції до проєкту Державного бюджету на 2022 рік, розблокувати підписання антиолігархічного законопроєкту №5599, а також ухвалити законопроєкт №3205-2 про доступні кредити аграріям.

Про це під час Погоджувальної ради парламентських фракцій і груп розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Нинішній порядок денний, на відміну від попередніх, не наповнений тисячами законів, до яких у депутатів просто не дойдуть руки. А містить конкретний невеликий перелік дуже важливих законів. Треба нарешті розібратися з законом про деолігархізацію, зняти постанови про скасування результатів голосування та відкрити шлях цьому закону на підпис. Є законопроєкти з так званого пакету МВФ – реформа в банківській сфері, три закони, які важливо розглянути. Вони будуть у порядку денному у вівторок», – сказав очільник партії.

У середу депутати мають намір розглянути проєкт Бюджету на 2022 рік і за підсумками роботи скерувати доручення Міністерству фінансів щодо необхідності підсилення фінансування низки конкретних галузей.

«У проєкті Бюджету є над чим працювати. Багато голів комітетів звертаються щодо необхідності посилення тих сфер, якими вони опікуються – від освіти до судів. До другого читання треба це все врахувати», – наголосив Олександр Корнієнко.

У четвер «Слуга Народу» пропонує розглянути «ресурсний» законопроєкт №5600 за спецпроцедурою. Він усуне прогалини в оподаткуванні та прибере неправомірні пільги, що дозволяли деяким галузям платити менше податків до бюджету. У результаті бюджет отримає додаткові кошти на розвиток інфраструктури, кіно та космічної галузі.

Також у цей день депутати можуть провести позачергову «євроінтеграційну» сесію, де розглянуть, зокрема, законопроєкти щодо енергетичної євроінтеграції.

А в п’ятницю – почати розгляд законопроєкту №3205-2 про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Його поява спростить отримання кредитів малими та середніми фермерами, які володіють землею до 500 га.

«Це третій закон із «земельного блоку». Маємо його ухвалити, щоб вже у жовтні виконати свою обіцянку та повністю запустити земельну реформу. Нагадаю, що під цей законопроєкт Світовий банк виділяє нам дуже серйозну підтримку від 300 до 800 млн дол.», – підсумував голова партії.

У п’ятницю під час години запитань до уряду депутати мають намір заслухати міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка з питань наповнюваності лікарень і їхньої готовності до опалювального сезону, додав Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy