Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Бюджет-2022 потрібно поставити на остаточне голосування 2 грудня – Андрій Мотовиловець

  • 5675
Бюджет-2022 потрібно поставити на остаточне голосування 2 грудня – Андрій Мотовиловець

Фракція «Слуга Народу» підтримує розгляд законопроєкту №5600 про наповнення бюджету. Його обов’язково потрібно голосувати. На цьому на погоджувальній раді наголосив перший заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» Андрій Мотовиловець.

«Цей закон удосконалює адміністрування, встановлює справедливе оподаткування для великого бізнесу», – сказав він.

Андрій Мотовиловець розповів, що в середу, 1 грудня, очікується остаточне затвердження Кабміном Державного бюджету на 2022 рік.

Перший заступник керівника фракції «Слуга Народу» зазначив, що парламент повинен розглянути законопроєкт №6297 про виділення 3 млрд грн на підтримку бізнесу на час карантину, а також законопроєкт №6298 про спрямування додаткових коштів на місцеві дороги.

«Ми впевнені, що важливі закони отримають повну підтримку Верховної Ради. Давайте працювати разом», – звернувся він до колег по парламенту.

Також Андрій Мотовиловець подякував опозиції за підтримку на минулому пленарному тижні важливих законопроєктів про критичну інфраструктуру, медіацію, використання електронних адрес, адмінпроцедуру, повноваження вищих спецсудів та інших ініціатив в межах судової реформи.

«Це доказ того, що Верховна Рада може працювати злагоджено і разом вирішувати нагальні питання, які стоять перед державою», – розповів він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy