Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Більшість європейських країн підтримують ембарго на російську нафту – Андрій Герус

  • 672
Більшість європейських країн підтримують ембарго на російську нафту – Андрій Герус

Шостий пакет санкцій проти росії, який передбачає нафтове ембарго, підтримують більшість держав Європи. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

«Більшість країн Європи вже публічно заявляють про те, що підтримують ембарго на нафту. Звичайно, наша мета – щоб ембарго було на всі енергоресурси. Але я думаю, що цей процес буде продовжуватись, й інші енергоресурси також будуть попадати під обмеження або під заборону», – впевнений депутат.

За його словами, нафтове ембарго стане болючим для агресора, оскільки саме за гроші від продажу нафти росія значною мірою фінансує свою армію.

«Тому ембарго – це позитивний процес. Сподіваюся, що якнайшвидше буде введений шостий пакет санкцій, і я думаю, що після нього одразу почнуть розробляти сьомий пакет санкцій. Є ідеї, як ще можна економічно вдарити по російській федерації за рахунок різних обмежень їхньої торгівлі із зовнішнім світом», – впевнений Герус.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy