Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Більше зброї та посилення санкцій: Українські депутати зустрілися з представниками Конгресу та Уряду США

  • 1062
Більше зброї та посилення санкцій: Українські депутати зустрілися з представниками Конгресу та Уряду США

Посилення санкцій проти росії та надання ще більшої кількості озброєння для України – ці питання українська делегація парламентарів на чолі з головою фракції «Слуга Народу» Давидом Арахамією обговорила під час зустрічей із сенаторами, членами Палати представників Конгресу США, представниками Міністерства фінансів і Державного департаменту США.

До делегації також увійшли народні депутати від «Слуги Народу» Євгенія Кравчук, Андрій Костін та Анастасія Радіна.

«США належить лідерство у воєнній допомозі Украіні. І ми бачимо, що це лідерство – справжнє. Не лише президентська адміністрація, а й сенатори та конгресмени, незалежно від партійної приналежності, прекрасно нас розуміють і розділяють наші цілі. Ми вдячні за вже надану допомогу і не сумніваємося в тому, що підтримка України триватиме аж до самої перемоги», – наголосив Давид Арахамія.

Українські парламентарі подякували за ухвалення ленд-лізу для України та акту про надання 40 млрд доларів допомоги.

Під час зустрічі з представниками Мінфіну США наголосили на необхідності посилення санкцій проти рф і знищення всіх лазівок, якими агресор може обійти накладені обмеження.

«Ми вкотре пересвідчилися, що двопартійна підтримка України в США є дуже сильною. Представники американської влади чудово розуміють, що зараз Україна бореться за демократичні цінності всього цивілізованого світу. І США продовжуватимуть бути нашим надійним союзником у питаннях надання зброї та посилення санкцій проти росії», – зазначила Євгенія Кравчук.

Окремо обговорили фінансову та військову підтримку для України, яку США мають намір закласти в державний бюджет на наступний рік.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy