Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Безпека та великі перспективи: Давид Арахамія розповів про повоєнне майбутнє України

  • 5234
Безпека та великі перспективи: Давид Арахамія розповів про повоєнне майбутнє України

Після перемоги у нашої держави буде багато перспектив, пов’язаних з відбудовою інфраструктури та поверненням українців з закордону. Про це заявив голова депутатської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія в ефірі телемарафону єдиних новин.

«У нас буде багато відбудови, і у нас є унікальний шанс почати відбудовувати не застарілими формами, методами та стандартами, а сучасними. Буде багато проєктів, інвесторів, іноземних компаній, багато людей знайдуть роботу і ця динаміка привертатиме увагу», – прогнозує Арахамія.

За його словами, це та низка інших факторів стимулюватиме людей повертатися в Україну з закордону.

«Номер один – це відчуття безпеки. Друге – відчуття, що потрапив на ринок, який дуже швидко розвивається, у старій Європі все рухається дуже повільно. І звичайно любов до своєї країни – всі родичі та друзі тут. До того ж багато людей побачили речі, які в Україні набагато комфортніші. Наприклад, наші банки та простота переказу, вільний обіг сім-карт для мобільного зв’язку, медицина», – констатує Арахамія.

Він також переконаний, що процес деолігархізації, який розпочався, завершиться природним шляхом і надасть великі перспективи розвитку бізнесу.

«Олігархи втратили багато активів, майже не фінансують медіа, майже не впливають на політику. Через певний час процес деолігархізації завершиться, з’являться багато ніш, у яких інші бізнесмени раніше не могли працювати. Буде багато можливостей та багато нових видів бізнесу», – запевнив голова фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy