Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Безпека та економіка: Олександр Корнієнко про головні напрями роботи парламенту на 7 сесії

  • 9907
Безпека та економіка: Олександр Корнієнко про головні напрями роботи парламенту на 7 сесії

Завтра, 1 лютого, відбудеться відкриття 7 сесії IX скликання парламенту. Головними напрямами роботи для парламентарів стане безпека та економіка, розповів на Погоджувальній раді перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Безпека. І пандемічна, і безпекова ситуація потребуватимуть кроків від парламенту. Водночас ми маємо рухатися і по системних питаннях: реформа СБУ та інші законопроєкти із пакету «натівських реформ». Другий напрям – це економіка. Треба працювати над пакетом законопроєктів про економічний паспорт, можливо, над податковою реформою. Третій напрям – це всі інші реформи, які в нас давно на часі. А саме: продовження децентралізації, доопрацювання медичної реформи і пенсійна реформа», – сказав він.

Водночас перший віцеспікер закликав відкинути політичні спекуляції навколо змін до календарного плану роботи парламенту під час 7 сесії.

«Календарний план – це постанова, а не закон. І ми лише за минулу сесію його декілька разів змінювали. Якщо нам треба буде терміново голосувати багато важливих законопроєктів – можливо, і від опозиції, і від монобільшості, – звісно, ми зможемо легко внести зміни до календарного плану і знову зробити кілька тижнів поспіль пленарними. І жодної в цьому проблеми немає», – наголосив Олександр Корнієнко.

Він нагадав, що календарний план роботи парламенту на початку лютого був змінений через складну COVID-ситуацію серед працівників апарату ВР та народних депутатів. Свідчення цьому – відсутність через хворобу на Погоджувальній раді декількох голів комітетів. Вони взяли участь у засіданні через відеозв’язок.

«За весь період пандемії не було таких цифр щодо захворюваності ні в апараті, ні серед депутатів. Ми маємо з цим рахуватися і, звісно, свою роботу перелаштовувати», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy