Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Безпечне дитяче харчування: ухвалено законопроєкт

  • 5476
Безпечне дитяче харчування: ухвалено законопроєкт

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №4554 щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС.

За словами його ініціаторки, народної депутатки від «Слуги Народу» Марії Мезенцевої, законопроєкт має усунути невідповідності, які містить чинне регулювання у сфері дитячого харчування, із вимогами законів України у сфері безпечності та якості харчових продуктів, а також привести вимоги до дитячого харчування до вимог законодавства ЄС.

«Прийняття в цілому проєкту закону сприятиме: створенню умов для забезпечення дітей безпечним та якісним дитячим харчуванням; розширенню на ринку України асортименту дитячого харчування; підвищенню рівня інформованості споживачів і здійснення ними більш свідомого вибору відповідного дитячого харчування», – розповідає Марія Мезенцева.

Вона пояснила, що законопроєкт встановлює чіткі та суворі вимоги до молока для дитячого харчування. Заборонено використовувати ароматизатори, барвники, консерванти, стабілізатори та інші речовини, які можуть впливати на його якість.

Також тепер існуватимуть окремі визначення «дитяча суміш початкова», «дитяча суміш для подальшого годування», «дитяче харчування» тощо. Усе залежатиме від віку дитини. Рекламувати дитяче харчування будуть тільки в спеціалізованих виданнях із науковим обґрунтуванням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy