Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Безкоштовний роумінг, соцвиплати в Дії та єдиний платіжний простір: допомога біженцям

  • 995
Безкоштовний роумінг, соцвиплати в Дії та єдиний платіжний простір: допомога біженцям

Уряд спільно з нашими дипломатами та урядами країн-партнерів працює над тим, аби систематизувати допомогу українцям, які виїхали. Зокрема, наразі обговорюють необхідність прибрати плату за роумінг, про соціальні виплати в Дії, розгортання українського навчального процесу, включення України до єдиного європейського платіжного простору та багато іншого.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Вітаємо рішення країн ЄС про запровадження механізму тимчасового захисту. Адже наша мета – повернення усіх українців додому», – наголосив він.

Окремий напрямок роботи – це співпраця з міжнародними організаціями в Україні.
«Ми вже анонсували спільну з ЮНІСЕФ програму підтримки багатодітних родин. Хочу підкреслити, що вона буде стосуватися не тільки вимушених переселенців, а всіх родин в Україні. Кожному члену такої родини буде здійснюватися виплата в розмірі 2,2 тисячі гривень щомісяця», – розповів премєр-міністр.

Така співпраця Уряду та ЮНІСЕФ стане основою для роботи з усіма іншими донорськими організаціями, які хочуть допомагати Україні. Працюємо над консолідацією такої допомоги у застосунку Дія, повідомив Денис Шмигаль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy