Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ажіотажу з приводу продажу землі не буде – Роман Лещенко

  • 8990
Ажіотажу з приводу продажу землі не буде – Роман Лещенко

За прогнозами міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка, власники не поспішатимуть продавати земельні ділянки відразу після запуску ринку землі.

«Якщо хтось вважає, що буде ажіотаж з приводу купівлі та продажу землі – це не так, ми цього не прогнозуємо. Земля сьогодні – це найкращий банківський депозит держави, власника. Цей актив постійно зростає в ціні, він стабільно приносить дохід», – пояснив міністр.

Водночас, за його словами, держава створить умови, щоб спростити отримання кредитів фермерами для купівлі землі. Законопроєкт № 3205 передбачає старт програми часткового гарантування кредитів, яка покриє частину збитків банку, якщо фермер буде неспроможний повернути кредитні кошти.

«На період, поки проєкт №3205 буде розглядатися, у нас є інституційна підтримка з боку держави та наших європейських колег. Ми розширимо програму «5-7-9» на викуп землі та спростимо вимоги для малих фермерських господарств для отримання можливості викупити землю за пільговою відсотковою ставкою», – розповів Лещенко.

Також він нагадав, що в межах державної підтримки на 2021 рік виділено 1 млрд грн на компенсацію кредитної ставки для аграріїв.

«Ми рухаємося в межах консервативної редакції земельної реформи. Нас багато критикували, що вона занадто консервативна. Але наша філософія проста – українець, який працював на землі, має продовжувати працювати на цій землі. Наше завдання рухатися поетапно та надати фінансові інструменти, щоб аграрії могли купувати землю. Сподіваюся, до кінця року ми напрацюємо ці механізми», – зазначив Роман Лещенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy