Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Австрія братиме участь у відбудові медичної інфраструктури України – Михайло Радуцький

  • 330
Австрія братиме участь у відбудові медичної інфраструктури України – Михайло Радуцький

Державні та приватні структури Австрії зацікавлені розвивати в Україні низку проєктів, зокрема з відбудови медичної інфраструктури, та освітні програми для медиків.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький за підсумками зустрічі з посадовцями та представниками приватних компаній Австрії.

«На зустрічі з заступником міністра Федерального міністерства фінансів Австрії Андреасом Райхардтом розглянули ініціативи посилення підтримки України у різних сферах економіки: постачання мобільних шпиталів, освітні програми для медиків, відкриття підприємства з виробництва медичного обладнання на території України», – сказав Радуцький.

Він нагадав, що з початку широкомасштабного вторгнення Австрія прихистила понад 90 тис. вимушених переселенців з України, серед яких – 400 дітей з дитячих будинків. А також надала гуманітарної та фінансової допомоги на суму 192 млн євро, ще 10 млн євро виділили на відновлення зруйнованої енергетичної інфраструктури України.

За його словами, у короткостроковій перспективі австрійська компанія MS-Invest готова поставляти мобільні медичні пункти та польові шпиталі. А у довгостроковій перспективі уряд та приватні компанії Австрії готові долучитися до проєкту відновлення України, зокрема зруйнованої медичної інфраструктури.

«Ще одна важлива ініціатива – відкриття підприємств із виробництва медичних виробів та обладнання в Україні. Наша країна може створити для іноземного бізнесу умови, які зацікавлять підприємців з Австрії відкривати заводи в Україні. З нашого боку є висококваліфіковані працівники, від іноземних компаній – інвестиції. Така співпраця дозволила б створити нові робочі місця, сплачувати податки до бюджету та задовольнити попит на медичне обладнання під час відбудови об’єктів інфраструктури», – переконаний Радуцький.

Також йшлося про освітні програми для українських медичних працівників – спільні платформи навчання студентів українських та австрійських університетів, тимчасове стажування медиків в Австрії із подальшою постійною роботою в Україні.

«Ця країна активно підтримує Україну в гуманітарній, соціальній, фінансовій та економічній сферах. Водночас є можливість посилити співробітництво у декількох галузях економіки», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy