Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Асоціація рієлторів України підтримала реформу містобудування

  • 207
Асоціація рієлторів України підтримала реформу містобудування

Спільнота фахівців нерухомості, в яку входить найбільша кількість (понад 2200 учасників) фахівців – Асоціації фахівців нерухомості (рієлторів) України, закликала парламент ухвалити у другому читанні законопроєкт №5655 про реформу містобудування, яку ініціювала заступниця голови Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування Олена Шуляк.

Про це рієлтори зазначили у листі-зверненні до Голови Верховної Ради та Президента.

«Система містобудівного регулювання, контролю та нагляду потребує реформування, про що неодноразово наголошувалося представниками влади різних рівнів. Недосконала та застаріла система породила корупційні явища та процеси, а складні та довготривалі процеси в погодженні дозвільної документації викликають зловживання з боку посадових осіб органів державної влади. Також недосконалою є система містобудівного контролю. Отже, чинна система потребує суттєвих змін та глобального реформування на рівні законодавчого регулювання та прийняття нових законів», – зазначають у своєму листі члени Асоціація фахівців нерухомості України.

Вони наголосили на принципово нових підходах у будівельній галузі, передбачених у законопроєкті №5655.

«Важливим нововведенням є передача функцій містобудівного контролю уповноваженим суб’єктам, зокрема приватного сектору. Це надасть можливість учасникам процесу отримати нові можливості реалізовувати проєкти в будівельній сфері та покращить стан ринку нерухомості в Україні. Крім того, законопроєкт передбачає підвищену відповідальність учасників будівельного ринку, в тому числі відповідальних з боку держави», – йдеться у колективному зверненні.

Нагадаємо, раніше законопроєкт №5655 закликали якнайскоріше прийняти члени Коаліції «Українська Рада Бізнесу», до складу якої входить 104 бізнес-асоціацій різних галузей економіки України, а також Ліга страхових організацій України, асоціація «Страховий бізнес» і Харківський союз страховиків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy