Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Асоціація «Регіональне будівництво» підтримали реформу містобудування

  • 283
Асоціація «Регіональне будівництво» підтримали реформу містобудування

Асоціація «Регіональне будівництво» підтримала ініційований заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації держвлади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк законопроєкт №5655 про реформу містобудування. А також закликала парламент ухвалити його у другому читанні якнайшвидше.

Про це члени Асоціації зазначили у відповідному листі-зверненні до Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України.

«Законопроєкт №5655 є одним із ключових нормативно-правових документів розпочатої в Україні реформи містобудування, адже саме він має на меті гарантувати прозору, якісну та чесну роботу в будівельній сфері», – наголошується у зверненні.

Члени Асоціації звертають увагу на те, що положення законопроєкту №5655 поширюються фактично на всі сфери містобудівної діяльності – починаючи з етапу проєктування та закінчуючи прийняттям об’єктів будівництва в експлуатацію, а також дасть змогу покращити рівень довіри міжнародних інвесторів до будівельного сектору та підвищити його інвестиційну привабливість, що дуже важливо для відбудови України.

«Законопроєкт спрямований на досягнення максимальної прозорості процесів у сфері містобудівної діяльності, а цифровізація цих процесів має покращити законність будівництва в цілому і знизити корупційні ризики в галузі», – йдеться у листі-зверненні.

З огляду на це, Асоціація «Регіональне будівництво» підтримує якнайшвидше ухвалення Верховною Радою України у другому читанні законопроєкту №5655 як основного законопроєкту містобудівної реформи.

Нагадаємо, раніше законопроєкт закликали якнайскоріше прийняти члени Всеукраїнської асоціації громад, коаліції “Українська рада бізнесу”, до складу якої входить 104 бізнес-асоціацій різних галузей економіки України, Торгово-промислова палата, Всеукраїнська аграрна рада, а також Ліга страхових організацій України, асоціація “Страховий бізнес”, Харківський союз страховиків та Асоціація рієлторів України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy