Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Артем Кунаєв: Запорізький міст із символу корупції перетворився на символ єдності

  • 8639
Артем Кунаєв: Запорізький міст із символу корупції перетворився на символ єдності

Запорізький міст через річку Дніпро, який мають урочисто відкрити 22 січня на День Соборності, стане символом єдності України, тоді як раніше він тривалі роки був символом корупції та політичної безвідповідальності.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Артем Кунаєв.

«Запорізькій міст, на жаль, давно перестав бути просто об’єктом критичної інфраструктури, який має забезпечити якісне і безпечне транспортне сполучення між берегами Дніпра. Він був символом популізму та корупції чиновників. Адже міст почали будувати багато років тому, але ніяк не могли завершити», – сказав він.

Депутат також відзначив, що відкриття мосту саме зараз є дуже актуальним для мешканців Запоріжжя.

«Річку Дніпро у Запоріжжі можна перетнути лише у двох місцях – через мости Преображенського та дамбу ДніпроГЕС, яка вже найближчим часом має бути закрита на реконструкцію. Тому поява нового мостового переходу є вкрай необхідною та важливою для запоріжців. Це дозволить суттєво розвантажити центр міста та уникнути транспортного колапсу», – пояснив він.

Артем Кунаєв наголосив, що завершення мосту стало можливим завдяки об’єднанню зусиль Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, закордонних фахівців та сотень робітників, задіяних у будівництві.

«Ми нарешті змогли зробити те, що раніше здавалось неможливим – покласти край цьому довгобуду та ввести його в експлуатацію», – сказав народний депутат.

Історія будівництва Запорізького мосту триває близько 20 років. Міст являє собою комплекс мостових переходів з магістраллю безперервного руху. Вони з’єднують острів Хортиця з центральною частиною Запоріжжя з одного боку, а також з Хортицьким районом міста – з іншого.

Загальна довжина магістралі безперервного руху складає 9 км, вона включає 6 транспортних розв’язок, висота найвищого пілону – 166 м. Загальна вартість проєкту – 11,9 млрд грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy