Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: Завдання влади – залучити якомога більше держав до відбудови України

  • 148
Арсеній Пушкаренко: Завдання влади – залучити якомога більше держав до відбудови України

Завдання української влади – розширити коло країн-партнерів, які беруть участь у відбудові країни. Зокрема, Житомирщина в цьому питанні демонструє вдалий приклад регіонального кейсу. Області допомагають Естонія та Португалія  і вже є конкретні результати.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», голова Житомирської обласної організації політичної партії, Арсеній Пушкаренко під час  ІІІ Форуму з відновлення Житомирщини.

За його словами, залучення якомога більше держав до відбудови України та стимулювання приватних інвесторів вкладати гроші в нашу країну сприятиме поверненню українців додому.

«На рівні парламенту й уряду ми намагаємося створювати сприятливі умови, щоб підтримувати бізнес, стимулювати інвесторів, однак якщо є такі маяки, коли заходять уряди іноземних держав і починають відновлювати якийсь регіон, то це дає можливості підтягувати за урядами кошти бізнесу цих держав у конкретний регіон», – зауважив представник «Слуги Народу».

Також цього року очікується, що на берлінській конференції з відновлення України Німеччина вийде з ініціативою, щоб країни-партнери надавали державні гарантії для своїх підприємств, які інвестують в Україну.

Як нагадав Арсеній Пушкаренко, саме Естонія однією з перших країн відгукнулася на заклик Президента України Володимира Зеленського стосовно того, щоб визначитися з регіоном і патронувати результати відбудови.

«Уже відновлено міст у Малині, зруйнований російською ракетою, сьогодні відкривається друга черга нового дитячого садка в Овручі. Зараз Португалія долучається до відновлення ліцею №25 міста Житомира, який на початку березня 2022 року був зруйнований окупантами. Презентовано концепцію, підписано меморандум між португальською державною компанією та Житомирською міською радою. Важливо, що є синергія, вже дві країни беруть участь у відновленні області. Це той регіональний кейс, який уже дає конкретні результати», – сказав парламентарій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy