Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: Україна очікує, що НАТО візьме на себе координуючу функцію в питанні військової підтримки

  • 41
Арсеній Пушкаренко: Україна очікує, що НАТО візьме на себе координуючу функцію в питанні військової підтримки

У Вашингтоні сьогодні почнеться ювілейний 75-й саміт НАТО. Україна очікує від цього заходу цілу низку конкретних кроків, зокрема, стосовно збільшення фінансової допомоги та покращення координації в питанні забезпечення військової підтримки.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», заступник голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Арсеній Пушкаренко.

За його словами, наша держава чекає на практичні рішення, які вже анонсовано, – майже 40 мільярдів євро на наступний рік військової підтримки від НАТО.

«Ми очікуємо рішення вже на зараз, особливо це стосується посилення систем протиповітряної оборони, адже бачимо, як це важливо. Крім того, має з’явитися спеціальний представник НАТО у Києві, який координуватиме допомогу від Альянсу. Водночас представник України при НАТО має зрости до рівня посла», – сказав парламентар.

Як зазначив Пушкаренко, очікується і ключове рішення, – це те, що НАТО, щоб не залежати від політичної кон’юнктури тієї чи іншої держави-партнера Альянсу, ухвалить рішення взяти на себе координуючу функцію в питанні забезпечення військової підтримки України.

Він нагадав: на нещодавній сесії Парламентської асамблеї НАТО була підтримана ідея дозволити ЗСУ бити наданою партнерами зброєю по території рф, якщо йдеться про місця базування спроможностей, з яких обстрілюють Україну.

«Це рішення передано всім країнам-членам НАТО. Тепер парламентарі тиснутимуть на свої уряди та формуватимуть думку, що це необхідно зробити», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy