Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: Найближчими тижнями очікуємо рішення естонського уряду із відновлення Житомирщини

  • 6562
Арсеній Пушкаренко: Найближчими тижнями очікуємо рішення естонського уряду із відновлення Житомирщини

Перший віце-спікер естонського парламенту Ханно Певкур відвідав Житомирську область та оглянув низку об’єктів, які Естонія має намір допомогти відбудувати. Про це розповів народний депутат, голова Житомирської обласної партійної організації «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

«Ми дуже цінуємо підтримку Естонської республіки та політичні рішення, які прийняв і продовжує приймати естонський парламент. Зокрема це перша резолюція серед парламентів світу із закликом до НАТО закрити небо над Україною, а також визнання дій рф в Україні злочином проти людяності. Естонія також стала однією з перших, хто запропонував допомогу у відбудові Житомирської області», – сказав Пушкаренко.

За його словами, візит першого віце-спікера естонського парламенту Ханно Певкура не випадково почався саме з Житомирщини. Він оглянув перші об’єкти, які Естонія має намір відновити.

«Естонія прийняла рішення і вже розглядає 15 об’єктів, які відновлять у Житомирській області. Найближчими тижнями ми очікуємо рішення естонського уряду із відбудови низки об’єктів», – повідомив депутат.

Він також розповів, що Україна разом з Естонією працює над залученням до відбудови зруйнованої інфраструктури інших країн, щоб після перемоги якнайшвидше відновити Житомирську область.

«Співпраця Естонії та Житомирської області набирає обертів, і я переконаний, що ми обов’язково все відбудуємо», – запевнив Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy