Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: На кордоні Житомирщини з Білоруссю ситуація контрольована

  • 8697
Арсеній Пушкаренко: На кордоні Житомирщини з Білоруссю ситуація контрольована

В межах парламентського контролю група народних депутатів від «Слуги Народу» відвідала Житомирщину для перевірки оперативної ситуації в регіоні.

Очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко та інші народні депутати політсили Богдан Кицак, Максим Перебийніс, Тетяна Грищенко, Тетяна Циба провели нараду біля пункту пропуску «Виступовичі» на кордоні з Білоруссю.

Серед учасників обговорення – голови ОТГ, депутати обласної ради від «Слуги Народу», прикордонної служби, ДСНС, поліції, військові, очільники прикордонних громад.

За результатами наради очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко повідомив, що ситуація в області та прикордонних громадах контрольована і координована.

«І державна, місцева влада, і лісівники… їхній фактор важливий тут, на кордоні… і армія, і МВС – всі скоординовані, всі спільно працюють. Всі на своїх місцях. Все, що потрібно для територіальної оборони, всі інші потреби владою робляться, виділяються та вживаються. Ми готові і ми всі на зв’язку. У випадку надзвичайної ситуації всі розуміють, що треба робити. Наша скоординованість, наш спокій важливий сьогодні. Ми повинні бути єдині в драматичний момент для нашої держави», – заявив він.

Арсеній Пушкаренко наголосив, що і Президент, і уряд, і парламент докладають усіх зусиль, щоб ситуація була контрольована.

«І вона контрольована. Є напруга. Але завдання наше з вами, всіх гілок влади: і місцевого самоврядування, і військових, і наших лісівників – зрозуміти, що у нас є координація. Важлива координація всіх нас у випадку надзвичайної ситуації. Людям важливо бачити, що ми тут. Що немає паніки. Ніхто не виїжджає. Наші дії координуються», – сказав він.

Нардеп від «Слуги Народу» Тетяна Циба зазначила, що всі структури готові до можливого наступу.

«Скоординовані всі служби: ДСНС, медичні, тероборона. Всі знають, що робити в надзвичайних ситуаціях. Для мене було важливо: голови територіальних громад розуміють необхідність перевірки укриттів, школи, садки, лікарні мають план евакуації, наприклад, у разі повідомлення про мінування», – заявила вона.

Командир батальйону терооборони прикордонної Коростенщини Олексій Абдурахманов розповів, що батальйон на 80% сформований штатними посадами, а набір добровольців триває. Також батальйон забезпечений зброєю, зокрема, протитанкові засоби, артилерійські системи. Одне із завдань його батальйону – прикриття ділянок державного кордону.

«Ми готові до спротиву. Зараз визначене місце пункту постійної дислокації батальйону. Проводимо його облаштування. Є взаємодія з органами місцевої влади, з громадами, які будуть надавати допомогу в облаштуванні приміщень та робочих місць», – сказав Олексій Абдурахманов.

Очільник Коростенської РДА Юрій Тарасюк запевнив, що при адміністрації працює спеціальна комісія, яка постійно збирається та тримає руку на пульсі, а з керівником терооборони є постійна комунікація.

«Якщо виникають питання, вони вирішуються за 2-3 години. Засоби зв’язку функціонують. Ми перебуваємо на постійному зв’язку у будь-який час. Якщо потрібно скликати територіальну оборону, це буде за визначений час. Медичні служби забезпечені всім необхідним – навіть встановлюється нове обладнання. Населення повідомлено про місця укриття. Система сповіщення населення також перевіряється», – зазначив він.

Зі свого боку очільники прикордонних громад підтвердили, що ситуація спокійна, контрольована, а паніки серед місцевих жителів немає. Також усі укриття готові до використання. Залишається питання їх стовідсоткового укомплектування. І тому Арсеній Пушкаренко звернувся до голів громад з проханням оперативно вирішити цю проблему.

Водночас прикордонники заявили, що тримають постійний зв’язок є лісівниками для спільної координації дій на кордоні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy