Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: Громади Житомирщини мають виділити додаткові кошти на тероборону

  • 8231
Арсеній Пушкаренко: Громади Житомирщини мають виділити додаткові кошти на тероборону

Політрада Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» доручила фракціям, які представляють політсилу в місцевих радах, скликати позачергові сесії для виділення додаткових коштів на функціонування територіальної оборони регіону.

Скликати сесії для ухвалення відповідних рішень представники «Слуги Народу» мають протягом 5 днів.

Про це розповів очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко за результатами засідання політради Житомирщини. Засідання відбулося у м. Овруч неподалік кордону з Білоруссю за дорученням голови партії «Слуга Народу» Олени Шуляк.

«Сьогодні є десь загалом 2 млн грн дефіциту у фінансуванні всіх батальйонів області. Йдеться про ремонт та облаштування приміщень, які були передані місцевою владою для територіальної оборони. Йдеться про збройові кімнати, про так звані «секретки», про кімнати чергування. Думаю, кожна громада зможе знайти по 50-100 тис. грн. Ми ж, народні депутати, узяли на себе питання забезпечення оргтехнікою бригади та батальйони», – заявив Арсеній Пушкаренко.

Очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» наголосив, що представники влади та чиновники в нинішній драматичній ситуації як ніколи мають продемонструвати єдність.

«Ми як політична сила влади несемо відповідальність за ситуацію в державі», – зазначив він.

У засіданні політради також узяли участь народні депутати, депутати Житомирської обласної ради, місцевих рад від «Слуги Народу» та очільники громад.

Нагадаємо, сьогодні група народних депутатів від «Слуги Народу» в межах парламентського контролю відвідала Житомирщину для перевірки оперативної ситуації в регіоні.

За результатами наради очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко повідомив, що ситуація в області та прикордонних громадах контрольована й координована.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy