Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: Естонія допоможе Україні відновити зруйнований росіянами міст на Житомирщині

  • 476
Арсеній Пушкаренко: Естонія допоможе Україні відновити зруйнований росіянами міст на Житомирщині

Естонська Республіка на умовах співфінансування допоможе Україні відновити міст через річку Ірша в Малині на Житомирщині, який було зруйновано російською ракетою на початку березня.

Про це розповів народний депутат України від «Слуги Народу», керівник міжпарламентської групи співробітництва з Естонією Арсеній Пушкаренко під час заходу «Перший форум відновлення: Житомирщина».

«Ми дякуємо нашим естонським партнерам, які допомагають нам вже зараз, не чекаючи кінця війни. Адже коли людям немає де жити, а дітям немає куди ходити до школи, перед ними не стоїть питання, відновлювати сьогодні чи коли-небудь потім», – заявив він.

Нардеп наголосив, що українська сторона не лише просить про допомогу, а сама активно співпрацює з міжнародними партнерами.

«Український політикум, український бізнес працює над тим, щоб економіка країни не зупинялася. Я знаю, що естонські компанії зацікавлені в інвестиціях в підприємства Житомирщини. Зокрема, у нас є потенційний проєкт в галузі деревообробки, де очікуються інвестиції в розмірі 20 млн євро», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Депутат нагадав, що парламентарі очікують внесення Президентом у Верховну Раду законопроєкту про Фонд відновлення України, який готувався у тісній кооперації з посольствами багатьох країн і який має дати потужний поштовх відбудові.

Арсеній Пушкаренко також закликав присутніх на форумі представників зарубіжних держав співпрацювати з різними регіонами України, вивчати можливості їх відновлення та інвестування у відбудову.

«Перший форум відновлення: Житомирщина» відбувся на території гранітного кар’єру в Лугинській громаді Коростенського району. Організаторами події виступили: Міністерство інфраструктури України, Посольство Естонської Республіки в України та коаліція Rise Ukraine.

Внаслідок російської агресії в Житомирські області було зруйновано більше 2800 об’єктів, 12 тисяч мешканців Житомирщини втратили житло. Збитки інфрастуруктури області близько 3 мільярдів гривень.

Під час форуму було підписано меморандум про будівництво в Овручі дитячого садочка європейського зразку за підтримки кошти Естонської Республіки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy