Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Арсеній Пушкаренко: Безпекові угоди – підтвердження готовності партнерів надавати довготривалу підтримку Україні

  • 56
Арсеній Пушкаренко: Безпекові угоди – підтвердження готовності партнерів надавати довготривалу підтримку Україні

Україна вже підписала 20 безпекових угод. Усі ці документи – це своєрідний місток, який допомагає Україні рухатися в напрямку до Європейського Союзу та НАТО. Водночас ці угоди є підтвердженням готовності партнерів на постійній основі надавати довготривалу підтримку нашій державі.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Арсеній Пушкаренко.

Він нагадав, що початок усього процесу підписання безпекових угод був покладений рік тому у Вільнюсі під час саміту НАТО.

«Документи укладаються строком на 10 років, що дає нам можливість і завтра, і після завершення війни, аж до нашого вступу в ЄС і НАТО, отримувати військову, фінансову, економічну підтримку, а також допомогу в реформах та відбудові. З одного боку, безпекові угоди є своєрідним містком у європейській та євроатлантичній інтеграції, а з іншого – вони абсолютно руйнують тезу путіна про те, що нібито хтось втомився від України», – зазначив парламентар.

Крім того, додав він, безпекові угоди – це чіткий сигнал для інвесторів, що Україні бути.

«Будь-який безпековий договір – сигнал бізнесу, що партнери вірять в Україну, що її не залишать і що Україна буде. Нам потрібен справедливий і сталий мир, а також інвестиції, завдяки яким ми відновимо економіку і, відповідно, повноцінно відродимо Україну», – наголосив народний депутат.

На його думку, безпекова угода з Євросоюзом – безпрецедентний документ, оскільки ЄС є економічно-політичним утворенням.

«У цьому документі немає закріплення підтримки нашого прагнення в НАТО, оскільки не всі держави-члени ЄС входять до Альянсу. Однак усі країни ЄС письмово погодили цю угоду і визначили фінансову підтримку України. Крім того, зазначено, що Україна має бути членом Європейського Союзу. Загалом ми вітаємо будь-який договір, який підписується з нашою державою і дозволяє отримати реальну підтримку, зокрема військову, фінансову та політичну», – наголосив Арсеній Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy