Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Антиолігархічний законопроєкт №5600 розглянуть за спецпроцедурою

  • 11760
Антиолігархічний законопроєкт №5600 розглянуть за спецпроцедурою

Законопроєкт №5600 про наповнення бюджету розглядатимуть у Верховній Раді за особливою процедурою. Відповідне рішення підтримали 254 народних депутати.

«Цей документ усуває дисбаланси в оподаткуванні, політичну корупцію, що накопичувалась у Податковому кодексі за 30 років. Він робить оподаткування єдиним для всіх. Передбачається, що завдяки ухваленню закону до бюджету надійде 30 млрд грн, які будуть відображені в Держбюджеті до 2 читання. Це потрібно для того, аби не розглядати 11,5 тис. поправок, спрямованих на затягування процесу», – сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Водночас народний депутат від «Слуги Народу» Микита Потураєв зауважив, що застосування спеціальної процедури передбачено Регламентом (стаття 119 прим.).

«На жаль, можливості, які є в Регламенті для забезпечення нормального розгляду документів, використовують для системного гальмування реформ в країні. Саме тому ми також скористуємось можливостями, які є в Регламенті, щоб забезпечити прозорий та вільний розгляд ключових питань для реформування країни і наближення її до членства в НАТО і ЄС. Законопроєкт, що дозволяє врешті зробити Податкову систему прозорою і більш підзвітною, має бути розглянутий без зволікання на штучні поправки», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy