Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Антикорупційний комітет закликав FATF додати РФ до чорного списку

  • 7241
Антикорупційний комітет закликав FATF додати РФ до чорного списку

Комітет ВРУ з питань антикорупційної політики закликає Групу розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) виключити зі свого складу РФ та додати її до чорного списку «Юрисдикцій з високим рівнем ризику».

«Будучи міжнародним органом, якому доручено боротися з фінансуванням тероризму та відмиванням грошей, FATF здатна унеможливити міжнародні транзакції з Росією, а отже, паралізувати військову машину цієї країни. Проте, навіть побачивши злочини, які скоюють в Маріуполі, FATF відмовляється діяти», – розповіла в статті на відомому міжнародному ресурсі Project Syndicate голова комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

За її словами, не варто помилятися: дії Росії в Україні – це тероризм. Так звані Донецька та Луганська народні республіки займаються тероризмом під прямим контролем Росії вже вісім років.

«З того часу, як 24 лютого Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, на громадянське населення було здійснено незліченну кількість атак. Серед них ракетні удари по житлових будівлях, лікарнях, дитячих садках та притулках у Києві, Харкові, Сумах, Чернігові та інших населених центрах. Російська армія атакувала навіть об’єкти на території Чорнобильської та Запорізької АЕС, а також Київське водосховище, демонструючи неймовірну нерозсудливість. Усі ці дії підпадають під визначення тероризму», – пояснила вона.

Тим самим Росія порушила Міжнародну конвенцію ООН про боротьбу із фінансуванням тероризму (1999 року) та Міжнародну конвенцію про боротьбу з актами ядерного тероризму (2005 року).

«У подібних обставинах збереження членства Росії у FATF є нахабним викликом міжнародного права. Президент цієї організації Маркус Плейєр та уряди «Великої сімки» мають виключити Росію та внести її до списку «Юрисдикцій із високим рівнем ризику» – наголосила Анастасія Радіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy