Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко відповідає

  • 995
Олександр Корнієнко відповідає

У понеділок, 8 липня, відбулася пряма трансляція з керівником передвиборного штабу партії — Олександром Корнієнком! Він відповів на запитання, які протягом декількох днів залишали в коментарях під спеціальною публікацією. 

Олександр прокоментував виключення кандидатів зі списку, двоє з яких зняли свою кандидатуру за власним бажанням. Щодо кандидатів по мажоритарних округах, їхнім постпраймерізом стане день виборів. Тоді ми і побачимо, як вони працювали і як змогли переконати своїх виборців. За словами Олександра, щоб перемогти на округу, треба набрати понад 15 тисяч голосів.

Як вступити до партії? У нас є обласні осередки, які займаються передвиборною кампанією. Після 21-го липня ці осередки відкриють офіси (якщо вже не відкрили) і будуть займатися партійним будівництвом. 

Ми зацікавлені у двох напрямках діяльності на місцях — створенні філіалів партії в громадах та розвитку інтернет-партії. Реєстрація в партію триває і зараз. Це новий формат, що дозволяє дистанційно голосувати, впливати на рішення, дискутувати тощо.

Робитимемо все для того, щоб процеси й надалі були максимально відкритими та прозорими

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy