Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Жупанин: У держави буде ресурс для проходження опалювального сезону

  • 896
Андрій Жупанин: У держави буде ресурс для проходження опалювального сезону

В Україні буде газ, щоб нормально пройти зиму, а ціна на тепло для населення не зростатиме. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова парламентського підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Андрій Жупанин.

«В Україні суттєво впало споживання газу. Видобуток теж впав, але не так сильно, як споживання. Різниця між споживанням та видобутком, за прогнозами Міністерства енергетики становитиме 3-4 млрд кубометрів газу», – пояснив Жупанин.

Крім того, за його словами, уряд вже виділив кошти для закупівлі ще 3-4 млрд кубометрів газу закордоном, а також розглядає можливість закупівлі українського газу у приватних видобувальників.

«Тому стосовно наявності ресурсу поки що прогноз оптимістичний, якщо не буде якихось форс-мажорних обставин, пов’язаних із війною», – запевняє депутат.

Але він констатує, що постачання газу споживачам може бути проблематичним, зокрема у регіонах, де тривають бойові дії.

«На прифронтових територіях вже є проблеми з постачанням газу, оскільки перебивають газопроводи, а ремонтувати їх досить важко. Тож зараз там практично неможливо обіцяти споживачам безперебійне постачання», – сказав Жупанин.

Водночас він нагадав, що ціна на газ та тепло для населення не зростатиме.

«Минулого тижня ми у парламенті прийняли законопроєкт, який забороняє підіймати ціни на газ та тепло для населення. Ми розуміємо, що у людей мало ресурсів, щоб сплачувати вартість послуг навіть за теперішніми тарифами. Тому важливо залишити старі ціни, й це можливо зробити за рахунок субсидіювання з боку держави», – заявив голова профільного підкомітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy