Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Єрмак розповів, як працюватиме новостворений Конгрес місцевих і регіональних влад

  • 4470
Андрій Єрмак розповів, як працюватиме новостворений Конгрес місцевих і регіональних влад

Нова структура, створена за ініціативи Президента, має стати новим інструментом представлення інтересів місцевих влад на центральному рівні.

Про це керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив під час засідання Ради розвитку громад і територій.

«Конгрес стане майданчиком для обговорення місцевих проблем на найвищому рівні задля пошуку ефективних рішень», – сказав він.

За його словами, Конгрес місцевих і регіональних влад складатиметься з президії, яку очолюватиме Президент, до неї входитимуть найвищі посадові особи держави, а також палати місцевих влад і палати регіонів. Ці палати самостійно обиратимуть своє керівництво та делегуватимуть трьох представників від кожної палати у президію конгресу.

Президія конгресу засідатиме щомісяця, палата місцевих влад та палата регіонів збиратимуться щоквартально та подаватимуть пропозиції до порядку денного президії. А загальне засідання конгресу відбуватиметься кожні півроку.

«Завдання, які стоять перед Україною на шляху до побудови сильної європейської демократії, потребують залучення органів місцевого самоврядування всіх рівнів до процесів європейської інтеграції, посилення зв’язків між регіонами України та державами – членами Європейського Союзу», – зазначив керівник Офісу Президента.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy