Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Єрмак: Понад 160 країн буде запрошено на Перший глобальний саміт

  • 148
Андрій Єрмак: Понад 160 країн буде запрошено на Перший глобальний саміт

Перший саміт на рівні лідерів країн відбудеться найближчим часом в Швейцарії. На сьогодні підготовлені і будуть відправлені запрошення понад 160 країнам.

Про це розповів керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час форуму «Україна. Рік 2024».

За його словами, ціль першого саміту – особиста зустріч лідерів країн, фіксація того, про що говорили весь цей час на рівні послів, радників – план із завершення війни та повернення до сталого миру на основі Формули миру Президента Володимира Зеленського.

«Усі (зібрані під час спільної роботи) країни єдині в тому, що вони поважають нашу незалежність, територіальну цілісність в міжнародно визначених кордонах 1991 року, поважають наш суверенітет. Вони готові долучитись в різних формах, щоб все це було відновлено. Саме тому ми працюємо над документом, який міг би стати результатом зустрічі», – сказав він.

Також Андрій Єрмак зауважив, що безпекові угоди, які укладає Україна, є процесом вступу до НАТО.

«Ми віримо в конкретику, в юридичні зобов’язання, і на цьому будуються договори, які ми уклали з 6 країнами. Найближчим часом ще декілька країн підпишуть ці угоди. Кожна безпекова угода містить підтримку майбутнього України в НАТО і в Європейському Союзі, тому ми розглядаємо це як проміжний етап до повноцінного членства в НАТО. Підписання цих угод – це вже процес вступу України в НАТО», – сказав Керівник Офісу Президента.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy