Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Вітренко: Понад 80% мереж у Києві – в аварійному стані

  • 45
Андрій Вітренко: Понад 80% мереж у Києві – в аварійному стані

Більшість мереж у Києві перебувають в аварійному стані. Це свідчить про управлінську кризу в комунальному господарстві міста, незважаючи на постійні дотації та плани виділення коштів на нові комунальні підприємства.

На цьому наголосив голова фракції «Слуга Народу» у Київській міській раді, очільник постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко, коментуючи прорив труби в центрі столиці.

«У нас таке заворожене місце не лише на цій площі, а і по всьому Києву. Адже загальновідома ситуація, що понад 80% мереж міста Києва, а їх більше там десятків тисяч кілометрів, знаходяться в аварійному стані», – зауважив народний депутат.

Він додав: місто, на сьогодні й взагалі, навіть у період повномасштабного вторгнення, постійно збільшує дотації і до «Київводоканалу», і до КП «Київтеплоенерго».

«Я би охарактеризував, що заливає все це грошима, але нічого не відбувається. Тобто це свідчить про кризу менеджменту в управлінні комунальним господарством міста», – підсумував Андрій Вітренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy