Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Вітренко: аварійний стан Поштової площі становить загрозу життю людей

  • 77
Андрій Вітренко: аварійний стан Поштової площі становить загрозу життю людей

Під час засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності місцевих органів влади в Києві столична громада так і не отримала чіткої відповіді від посадовців київської міської влади про стан конструкцій і комунікацій на Поштовій площі. Про це повідомив голова фракції «Слуги Народу» в Київраді, очільник постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради Андрій Вітренко.

За його словами, неконтрольованість та необізнаність ситуації столичних посадовців вимагає невідкладних управлінських рішень.

«Фракція «Слуга Народу» в Київраді вимагає від міського голови Києва та Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка звільнення керівника КП «Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд» Романа Лісневського, директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора та профільних заступників міського голови», – зазначив Андрій Вітренко.

Депутат Київради наголосив на тому, що бездіяльність, недбалість та хаос в управлінні столичних менеджерів ставить під загрозу безпеку людей, не тільки через невирішене питання з Поштовою площею, а й прилеглими об’єктами транспортної інфраструктури.

«Існує реальна небезпека для життя та здоров’я киян, які відвідують Поштову площу. Постійно відбувається просідання ґрунту через підняття води та хаотичної забудови, що призводить до суцільної руйнації пам’ятки археології та історії національного значення «Поштової площі». Під загрозою знищення унікальні археологічні розкопки часів Київської Русі, древньої гавані на Почайні, місце, з якого починався Київ. Існують ризики сповзання і подальшого руйнування Володимирської гірки», – поінформував Андрій Вітренко.

Голова фракції «Слуги Народу» в Київраді додав, що транспортна розв’язка у районі станції метро «Поштова площа», яку реконструюють упродовж кількох останніх років, становить небезпеку для життя людей.

«Є підозра, що з об’єкта замороженого будівництва під Поштовою площею протягом п’яти років не відкачувалася вода, а стан конструкцій та комунікацій за цей час став аварійним. Існує небезпека деформації тунелів метрополітену, а як наслідок закриття ще кількох станцій. Відповідальність за стан конструкцій та комунікацій на Поштовій площі несе команда столичного мера. Місто лишається толерантним до забудовників, і ворожим до мешканців Києва, ми вимагаємо відповідних управлінських рішень», – резюмував Андрій Вітренко.

Депутат Київради повідомив, що окремо буде скеровано заяву до правоохоронних органів для перевірки всіх фактів бездіяльності столичного менеджменту, яка створює небезпеку для життя і здоров’я мешканців Києва.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy