Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Костін: Вперше формування складу ВККС відбудеться на конкурсних засадах

  • 9117
Андрій Костін: Вперше формування складу ВККС відбудеться на конкурсних засадах

Формування складу ВККС вперше відбуватиметься на конкурсних засадах. Це передбачає ухвалений сьогодні парламентом законопроєкт №3711-д про оновлення ВККС.

«Наразі відбудеться принципова різниця між тим порядком формування, який існував до цього часу. Раніше відповідні суб’єкти формування делегували представників до ВККС, і могло не відбуватись жодних конкурсних процедур, не перевірялись на доброчесність, професійну етику майбутні члени ВККС», – сказав на брифінгу голова Комітету з питань правової політики Андрій Костін.

У новому законопроєкті, зокрема, передбачили критерії доброчесності, професійної компетентності, щоб зменшити випадки оскарження рішень конкурсної комісії.

Також за новими критеріями перші 2 роки конкурсна комісія складатиметься в тому числі й з представників міжнародних організацій.

«Враховуючи, що вони матимуть ключову роль при ухваленні рішень, ми можемо очікувати дійсно на доброчесний та такий, що викликатиме довіру з боку людей та професійної спільноти, склад ВККС. А вже вона завершить процес перевірки чинних суддів і обиратиме нових – компетентних і доброчесних. Щоб громадяни України, міжнародний та український бізнеси відчули, що право на справедливий суд є реальним в нашій державі», – пояснив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy