Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Костін: Україна поступово інтегрується в європейський правовий простір

  • 6204
Андрій Костін: Україна поступово інтегрується в європейський правовий простір

Україна разом з Європою мають єдині підходи з питання необхідності розбудови в Україні верховенства права, демократії та реалізації судової реформи. І наша держава вже поступово інтегрується в європейський правовий простір.

Про це сказав голова Комітету з питань правової політики Андрій Костін, коментуючи телефонну розмову Президента Володимира Зеленського з головою Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційська комісія) Джанні Букіккіо.

Так, у Венеційській комісії відзначили ухвалення ініційованого Президентом закону, спрямованого на боротьбу з олігархами в Україні. Текст документу в редакції, підписаній главою держави, нададуть комісії для розгляду та підготовки відповідного висновку.

Окрім того, Україна потребує швидкого завершення судової реформи задля відновлення довіри до системи правосуддя, адже наш народ чекав на ці зміни 30 років.

Як зауважив Андрій Костін, нам потрібно ухвалити проєкти законів України, що перебувають на розгляді Верховної Ради та спрямовані на вдосконалення конституційної процедури, а також порядку призначення суддів Конституційного Суду України.

Окрім того, процес формування Етичної ради, яка перевірятиме на доброчесність кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя та здійснюватиме перевірку діючого складу ВРП, має завершитися якомога швидше, а всі наявні наразі перешкоди з боку органів судової влади – усунуті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy