Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Костін розповів, коли може оновитись ВРП

  • 9958
Андрій Костін розповів, коли може оновитись ВРП

Щонайбільше за рік в Україні працюватиме оновлений склад Вищої ради правосуддя, члени якої відповідатимуть вимогам доброчесності та професійної компетентності.

Про це сказав на брифінгу в парламенті голова профільного комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Костін, коментуючи ухвалений законопроєкт №5068.

«Одноразова перевірка чинних членів ВРП має бути завершена протягом 6 місяців і це є рекомендацією Венеційської комісії. Комісія також рекомендувала, що кожна людина, яка проходить оцінювання або є учасником конкурсних процедур, має право на судове оскарження (термін до 3 місяців). І ще 3 місяці дається на прийняття рішення. Тобто максимально на це піде не більше року», – пояснив він.

Водночас голова комітету зауважив, що етична рада не зможе перевірити одразу всіх членів ВРП. Адже ВРП повинна мати кворум і працювати в нормальному режимі як орган дежавної влади.

Андрій Костін повідомив, що зараз у ВРП є 4 вакантні посади і закон дозволяє розпочати на них конкурси. І саме етична рада, яка складається в тому числі з міжнародних експертів, вже найближчим часом може проводити попередню перевірку майбутніх членів ВРП на дотримання вимог доброчесності та професійної компетентності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy